STENDERS Wild Rose Moisturising Toner  (Mitrinošs toniks sejai) STENDERS Wild Rose Moisturising Toner  (Mitrinošs toniks sejai)
STENDERS Wild Rose Moisturising Toner  (Mitrinošs toniks sejai)STENDERS Wild Rose Moisturising Toner  (Mitrinošs toniks sejai)
STENDERS

Wild Rose Moisturising Toner

Niisutav näotoonik “Metsik roos”
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
Hetkel puudub

Tootekirjeldus

STENDERS Wild Rose Moisturising Toner

(Niisutav näotoonik “Metsik roos”)


Värskendav toonik, mis aitab puhastada näonahka, tasakaalustab niiskustaset ning muudab naha puhtaks, siledaks ja niisutamisele vastuvõtlikumaks. Rikastatud metsiku roosi ekstraktiga hoolitsemaks naha niisutamise ja toniseerimise eest. Koostisele lisatud kummeliekstrakt hooldab õrnalt ja pehmendab nahka. Toonik loob niiskust tasakaalustava kaitsekihi ja valmistab sinu naha ette edaspidiseks niisutuseks. Niisuta korralikult vatipadjake ning puhasta õrnalt näo ja dekolteepiirkonna nahk. Sügavamaks, palju tõhusamaks naha puhastamiseks kasuta enne seda Õrna koorijat. Kui nahk on puhastatud ja toniseeritud, kanna sellele Päevakreemi või Niisutavat näogeeli, mis tagab päevaks vajaliku niiskuse ja kaitse. Õhtul pärast tooniku kasutamist kasuta taastavat Öökreemi.

Tagasiside

Write a review