STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu") STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu") STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu")
STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu")STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu")STENDERS Wash Cube Stress Down  (Dušas kubiņš "Atlaid stresu")
STENDERS

Wash Cube Stress Down

Pesukuubik Stress Down
Kingitus
Kingitus! STENDERS

Osta: STENDERS 30 EUR+ 

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 08.06.-05.07.2020. 

Hetkel puudub

Tootekirjeldus

STENDERS Wash Cube Stress Down

(Pesukuubik Stress Down)


See kosutav pesukuubik muudab teie kiire duši kui otsekui võluväel hellitavaks spaahetkeks. Nahka ja meeli õrnalt puhastades ning luues täiusliku tasakaalu, aitab leevendada pinget, väsimust ja stressi. See puhaste eukalüpti ja lavendli eeterlike õlidega ning tüümiani ja salvei ekstraktiga valmistatud pesukuubik on nutikas viis sobitada aroomiteraapia ka kõige heitlikumasse päevakavasse. See vabastab ka keskkonnamuredest - tootes pole lahusteid ega plastpakendit ning biolagunevad vetikate biopolümeerid ja taimeõli polümeerid teevad imet, luues kenasti niisutava vahu. Parema niisutava, rahustava ja põletikuvastase toime tagamiseks on seda humala, hobukastani ja nõgese ekstraktide ning B6-vitamiini ning pantenooliga. Lubage metsikul tüümianil jääda püsima oma nahale ja aidata hoida oma meeli keskendunutena ka siis, kui astute duši alt välja.


Kasutamine


Niisutage kuubikut kergelt jooksva vee all kuni tekib pehme vaht. Kandke väike kogus vahtu masseerivate liigutustega nahale ja loputage seejärel sooja veega.

 

Tagasiside

Write a review