FREE DELIVERY | 01.01.-31.01.2021.

STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece) STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)
STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)STENDERS Massage Candle Pearl  (Masāžas svece)
STENDERS

Massage Candle Pearl

Massaažiküünal
Kingitus
Kingitus! STENDERS dušigeel

Ostes ükskõik milliseid STENDERS tooteid väärtusega 30 EUR ja rohkem, saate kingituseks STENDERS ingveri-sidruniga dušigeeli (250ml).

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 26.01.-21.02.2021. ***Ainult e-poes 

1 gab
10,99 €

Tootekirjeldus

STENDERS Massage Candle Pearl

(Massaažiküünal)


Muuda massaaž meie erilise massaažiküünlaga peeneks rituaaliks. See on rikastatud kõrgväärtusliku pärli- ja vetikaekstraktiga. Süütamisel muutub küünal soojaks, aromaatseks õliks, mis hoolitseb sinu naha eest, muutes selle pehmemaks ja siledamaks, ning lisab sellele peene, elegantse aroomi noodid. Sellal kuni massaaž lõõgastab sinu keha, katab sinu nahka kerge pärlmutriläige. Kasutus: süüta massaažiküünal ja lase sel 15-20 min põleda. Kui vaha on vedelaks muutunud, lase sel pisut jahtuda. Vala soe vaha aeglaselt nahale ja naudi massaaži. Hoolitse selle eest, et ruumis oleks meeldiv temperatuur, valgus ja muusika. Tähelepanu! Küünal sulab juba madalal temperatuuril (+40°C), kuid anum ja õli võivad küünla kauasemal põlemisel kuumeneda. Kontrolli alati õli temperatuuri enne kasutamist käe peal ja kunagi ära lase küünlal põleda kauem kui 1 tund. Kustuta leek peale toote täielikku sulamist anumas. Kui taht on liiga pikk, lõika see 5 mm pikkuseks. Ära jäta küünalt järelvalveta. Aseta küünal kuumakindlale alusele, eemal tuuletõmbusest, riietest ja kergestisüttivatest materjalidest. Hoia laste eest.Ära kasuta ärritunud nahal (villid, põletikud). Ära söö.

Tagasiside

Write a review