Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

Madara Antioxidant Energiser Booster   (Sejas toņa ajaunojošas ampulas) Madara Antioxidant Energiser Booster   (Sejas toņa ajaunojošas ampulas) Madara Antioxidant Energiser Booster   (Sejas toņa ajaunojošas ampulas)
Madara Antioxidant Energiser Booster   (Sejas toņa ajaunojošas ampulas)Madara Antioxidant Energiser Booster   (Sejas toņa ajaunojošas ampulas)
Madara

Antioxidant Energiser Booster

Antioksüdantidega energiat andvad ampullid
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
30 ml 100 € 100 ml
29,99 €

Tootekirjeldus

Madara Antioxidant Energiser Booster 

(Antioksüdantidega energiat andvad ampullid)


Lisage oma nahahooldusrutiini see uus samm, et nautida sära andvat turgutust, millal iganes teie nahk seda ihkab. Antioksüdantide, vitamiinide ja oomega 3 ja 6 rasvhapetega laetud turgutus neutraliseerib vabade radikaalide poolt tekitatud kahju, ennetades fotovananemist ja pigmentatsiooni. Võitleb tuhmi ja ebaühtlase nahatooni, vananemismärkide ja väsinud naha vastu. Ideaalne suurlinna elanikele, töökatele inimestele ja pidude kuningatele ja kuningannadele. Eriti tõhusad enne ja pärast päikese käes viibimist ning stressirohketel perioodidel. Toimivad koheselt, jättes naha siledaks, pehmeks ja säravaks. 

Kasutamine


Kasutage ampulle alati esimese kihina, et tagada parim koostisosade imendumine. Kandke nahale õhtuti ja/või hommikuti enne niisutaja kasutamist. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage kuurina 10 päeva ning edaspidi jätkake kasutamist 2-3 korda nädalas. Avage ampull, kandke puhtale nahale ja kaelale. Peale avamist kasutada 24h jooksul.

 

Tagasiside

Write a review