FREE DELIVERY | 01.02.-28.02.2021

Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums) -30%
Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum  (Serums)
Lumene

Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum

Seerum
Naha tüüp/seisund: Tundlikule nahale
UUDIS Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! Surprise Kingitus Douglas.ee 26.02.2021.

E-poes Douglas.ee 26.02.2021 sisseoste tehes lisatakse kõigile ostudele üllatuskink!

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 26.02.2021***Kampaania toimub ainult e-poes Douglas.ee

Kingitus! Lumene Puhdas Deeply Purifying Birch scrub 75ml

Ostes Lumene tooteid, mille väärtus on 25 EUR ja rohkem, saate põhjamaise kasepuupulbriga kasekoorija - Lumene Clean Deeply Purifying Birch Scrub (75ml).

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 22.02.-21.03.2021. ***Ainult e-poes

30 ml 70 € 100 ml Valid:
from 2021-02-22
to 2021-03-21
20,99 € 29,99 €

Tootekirjeldus

Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum

(Seerum)


Lumene Hydra Care Moisture & Relief Rich Oleo-Serum sügav niisutus ka äärmusliku temperatuuri korral. Meie Arctic Hydra Care'i tootesari on päästerõngas kuivale, niiskusevaesele ja tundlikule nahale. Toodete nahasõbralikus koostises on põhjamaine rahustav mustika-, kaera- ja rapsiõli ning niiskust hoidev beetakompleks. Need aitavad kuiva ja niiskusevaese naha elujõuliseks ja siidiseks muuta. Arctic Hydra Care [Arktis] Moisture & Relief Rich Oleo-Serum aitab taaselustada ja rahustada kuiva ja niiskusevaest nahka. Selle koostises on põhjamaiselt rahustavad mustika-, kaera- ja rapsiõlid. Koos niiskust hoidva beetakompleksiga aitavad need taastada naha niiskustaseme. Tulemuseks on pikaajaliselt niisutatud ja ärrituseta pingevaba nahk. See kaitseb naha niiskustaset äärmuslike temperatuurikõikumiste eest ning vähendab kuivusest tulenevat punetust ja ärritust. Sobib kuivale ja tundlikule nahale. Lõhnaaineteta.

Kasutamine


Loksutage hoolikalt ning kandke pärast puhastamist näole ja kaelale. Eriti hea tulemuse saamiseks kasutage pärast Arctic Hydra Care'i päevakreemi. Kandke peale pool tundi enne õue minemist.

FEATURES

Tagasiside

Write a review