Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin

A Girl In Capri

Tualettvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Muskus, Merevaik, Vesi
KAMPAANIA
90 ml 78 € 100 ml
69,99 €
50 ml 100 € 100 ml
49,99 €
30 ml 133 € 100 ml
39,99 € 39,99 €

Tootekirjeldus

Lanvin A Girl In Capri

(Tualettvesi)


See on kutse reisile kõige veetlevamale Vahemere saarele – Caprile! See on Pariisi tüdruku puhkus „Dolce Vita“ moodi! See on lõbus ja energiast pakatav seiklus, mis kutsub endaga avastama uut parfüümi ja selle saamislugu. Capri on nagu unistus – magus elu võluval Itaalia saarel. See on perfektne sihtkoht meie pariisitarile, kes avastab iga nurgatagust, naudib fantasitilisi vaateid ning mõnusat atmosfääri, maagilist türkiis-sinist merd, emeraldi-rohelist loodust ning ahvatlevalt kollaseid sidrunipuid! Parfüüm on kui päikeseline pääsetee igapäevamaailmast – lilleline, tsitruseline, muskuseline! Tipunoodis domineerivad bergamoti ja sidruni õlid. Süda avab end gribiõite, pojengi ning sõõmu mereõhuga. Põhjanootides on puitu ja muskust. A Girl in Capri on energiast pakatav päikeseline parfüüm! Päikeseline, värske ja silmapaistev on ka toote kollane pakend, mis ei lase ennast unustada. Pakendis peituv ümar ja pehme joonega pudel on ajatu ja väga naisleik, meenutades Lanvini maailma.Meie tüdruk Capril istub traditsioonilise Itaalia auto, Piaggio, sidrunitega täidetud kastis, olles vallatu ja muretu. Tema pilk peegeldab täiuslikku saare puhkust!

 

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Bergamott
 • Sidrun
Südamenoot

 • Greibiõied
 • Vesi
Põhinoot

 • Valge muskus
 • Merepuu
 • Merevaik

Tagasiside

Lanvin smaržām ir visām īpatnēja smarža! Man tās ļoti patīk ! It sevišķi kur ir citruss! Produkts ir ļoti labs!!!!
Aelita 2019-08-27 16:14
Write a review