TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.06.-30.06.2021.

Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) -26%
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin

A Girl In Capri

Tualettvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Muskus, Merevaik, Vesi
KAMPAANIA
30 ml 133 € 100 ml
39,99 €
50 ml 74 € 100 ml Valid:
from 2021-06-14
to 2021-07-04
36,99 € 49,99 €
90 ml 78 € 100 ml
69,99 €

Tootekirjeldus

Lanvin A Girl In Capri

(Tualettvesi)


See on kutse reisile kõige veetlevamale Vahemere saarele – Caprile! See on Pariisi tüdruku puhkus „Dolce Vita“ moodi! See on lõbus ja energiast pakatav seiklus, mis kutsub endaga avastama uut parfüümi ja selle saamislugu. Capri on nagu unistus – magus elu võluval Itaalia saarel. See on perfektne sihtkoht meie pariisitarile, kes avastab iga nurgatagust, naudib fantasitilisi vaateid ning mõnusat atmosfääri, maagilist türkiis-sinist merd, emeraldi-rohelist loodust ning ahvatlevalt kollaseid sidrunipuid! Parfüüm on kui päikeseline pääsetee igapäevamaailmast – lilleline, tsitruseline, muskuseline! Tipunoodis domineerivad bergamoti ja sidruni õlid. Süda avab end gribiõite, pojengi ning sõõmu mereõhuga. Põhjanootides on puitu ja muskust. A Girl in Capri on energiast pakatav päikeseline parfüüm! Päikeseline, värske ja silmapaistev on ka toote kollane pakend, mis ei lase ennast unustada. Pakendis peituv ümar ja pehme joonega pudel on ajatu ja väga naisleik, meenutades Lanvini maailma.Meie tüdruk Capril istub traditsioonilise Itaalia auto, Piaggio, sidrunitega täidetud kastis, olles vallatu ja muretu. Tema pilk peegeldab täiuslikku saare puhkust!

 

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Bergamott
 • Sidrun
Südamenoot

 • Greibiõied
 • Vesi
Põhinoot

 • Valge muskus
 • Merepuu
 • Merevaik

Tagasiside

Write a review