Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Gucci Mémoire d'une Odeur  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Gucci

Mémoire d'une Odeur

Lõhnavesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Vanilje/sefiir, Sandlipuu, Jasmiin, Seeder
Kingitus
Kingitus! Douglas make-up skolas dāvanu karte

Iepērkoties 200 EUR vērtībā un vairāk, saņem īpašu dāvanu - ieswpēju apmeklēt DOUGLAS make-up skolu BEZ MAKSAS!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020.

100 ml 127 € 100 ml
127 €
60 ml 163 € 100 ml
98 €
40 ml 182 € 100 ml
72,99 €

Tootekirjeldus

Gucci Mémoire d'une Odeur 

(Lõhnavesi)


Meie alateadvuses on lõhnad kinnistunud läbielatud hetkede külge, koloreerides neid emotsioonidega nagu kõikehaarav rõõm, intensiivne armumistunne või päratu ja ületamatu kurbus. Lõhn võib meile mingi hetke tagasi kinkida ning võimaldada minevikku kadunud kogemust antud hetkes uuesti läbi elada. Uues Gucci parfüümiloos saab lõhnast mälestuste jõu avastaja ja uurija, kes nad minevikust jälle tagasi toob ning tänases päevas meie jaoks taas ellu äratab. Kronoloogilises ajas edasi-tagasi kandumisel ühendab olevikku ja minevikku unikaalne sild, mis ulatub otseteed tulevikku ning esitleb ja tutvustab uut universaalset Gucci parfüümi, mida ei saa määratleda ei soo ega aja kaudu. See parfüüm on Gucci Mémoire d’une Odeur.

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Kummel
 • Mandel
Südamenoot

 • Jasmiin
 • Muskus
Põhinoot

 • Seeder
 • Sandlipuu
 • Vanill

Tagasiside

Write a review