TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.06.-30.06.2021.

Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis) Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis) Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis) Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis)
Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis)Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis)Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder  (Birstošais pūderis)
Douglas Make - Up

Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder

Tolmupuuder
UUDIS Kingitus
Kingitus! Douglas kosmeetikakoti

Osta vähemalt 20€ väärtuses Douglase sarja tooted ja saad KINGITUSEKS kaasa Douglase kosmeetikakott.


*Kingitused ei summeeru. **Kampaania kestab AINULT E-POES 17.05.-04.07.2021.
***Kingitused ei kehti Douglas Focus sarjale.

 
1 gab 7.00 g
14,99 €

Tootekirjeldus

Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder

(Tolmupuuder)


Douglas Make Up Big Bronzer Infinite Sun Edition Loose Powder särav päikesepuuder, mis tagab üleüldise sära! Särav päikesepuuder, mis tagab üleüldise sära! Seda ülipeent puudrit saab näole ja kehale kanda väga lihtsalt ning see sobib kõigile. Mikrosädemetega täidetuna annab see särava ja rafineeritud väljanägemise. Selle kerget koostist on väga lihtne nahale kanda ja sulandada. See puuder ei lähe ka laiali, mistõttu on see pikkade ja soojade suvepäevade puhul ideaalne.  Tere tulemast oivaline ja tervislik päevitus!

Tagasiside

Write a review