Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) -35%
Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
Douglas Focus

Body Thermo Active Cooling Gel

Salenemiskreem kehale
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
Ainult Douglas Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! Douglas Focus

Osta: Douglas Focus 30 EUR+ 

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 13.06.-05.07.2020.  ***Ainult e-poes

200 ml 6,50 € 100 ml Valid:
from 2020-06-08
to 2020-07-05
12,99 € 19,99 €

Tootekirjeldus

Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel

(Salenemiskreem kehale)


Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel on tõhus aktiivainete kokteil, mis parandab figuuri. Koostises olev kofeiin ja capsicum‘i vaik koos roseepipraga vähendab rasvarakke, vormib figuuri ja trimmib nahka. Selle soojendav efekt suurendab aktiivainete sügavamat toimet. Figuur paraneb ning nahk on toniseeritud ja ühtlane.

KASUTAMINE


Kandke reitele, kõhupiirkonnale ja puusadele, puhtale ja kuivale nahale. Ärge kasutage kahjustunud või põletikulisel nahal. Ärge kasutage näol. Vältige kokkupuudet silmade, tundlike piirkondade ja limaskestaga. Pärast kasutamist peske käsi. Kasutamise ajal võib tekkida kerge ärritus ja punetus. See reaktsioon peaks järk-järgult kaduma.

 

FEATURES

Tagasiside

Patīk aukstuma efekts. Uz vēdera daļas arī dara savu darbiņu.
Arta 2020-04-15 13:06
Write a review