VIIS NÕUANNET RAHULIKEKS JÕULUDEKS VALMISTUDES

Kindlasti nõustud, et jõulueelne palavikuline jooksmine mööda kauplusi ei ole meeldivalt veedetud aeg ning lisaks kipuvad kulutused olema läbimõtlemata. Raisatud raha, aeg ja rikutud tuju. Pakume viite väikest nõuannet, mis võiks aidata jõulupühaks rahulikult ettevalmistuda juba praegu.

1. KUULA JA PANE KIRJA

Hoia silmad lahti ja kuula hoolikalt. Hakka üles märkima, mille üle Sinu lähedased rõõmustavad, millest unistavad ning kirglikult jutustavad. Need võivad olla väikesed nii muuseas öeldud kommentaarid või valjult väljendatud konkreetsed soovid. Pane see alati kirja, kas telefoni või märkmikusse. Tasapisi tekib nimekiri, mis ei kulu ära ainult jõulude ajal – aasta jooksul on ka muid pühi, mil saab teisi rõõmustada.

2. AJA, NÄRVIDE JA RAHA SÄÄST

Aegsasti valmistudes säästame me nii närve kui ka vahendeid. Just viimase hetke ostud on sageli läbimõtlemata ja kulukad. Kui aga kiiret pole, saad uurida ja leida soodsamaid pakkumisi ning võid sattuda allahindluste peale. Vaata, millised Douglase tooted on praegu eriti meeldiva hinnaga saadaval:

3. JÄRK-JÄRGULT, MITTE KÕIK KORRAGA

Osta kingitusi järk-järgult. Alusta juba oktoobris. Niiviisi on pühadeks kõik vajalikud kingid ükshaaval varutud ning viimased jõulueelsed nädalad saad pühendada kodule ja lähedastele. Douglase veebipoes saab juba praegu vaadata pakkumisi menüüjaotises X-mas. Sellest valikust saad juba praegu midagi osta ja kapi otsa peita.

4. ISETEHTUD KINGITUSED

On üks kingiliik, mis pakub saajale erilist rõõmu, kuid nõuab kinkijalt aega ja panustamist – need on isetehtud kingitused. Olgu see moos, tomatid želees, kootud sall või fotoalbum, ära jäta selle tegemist detsembrisse ja alusta juba praegu. Loominguline tegutsemine täidab pimedat sügisaega, pakub rõõmu endale, võimaldab eemalduda igapäevastest muredest ning tulemus on kuldaväärt.

5. KOHALETOIMETAMINE NÕUAB AEGA

On selge, et vahel pole aega ning ka võimalust kauplustes käia. Praegusel ajal on veebipoed meie pääsetee – kiire, mugav, läbimõeldud lahendus diivanilt tõusmata. Kuid sageli läheb meelest, et jõulude lähenedes on e-poed väga koormatud ja kohaletoimetamine viibib. Selleks, et hoolikalt läbimõeldud kingitus jõuaks jõuluõhtuks kohale, telli see õigeaegselt.

 

Nõuandeid ja nippe on palju, kuid soovitus on üks ja väga lihtne – alusta pühadeks valmistumist juba praegu ning saad detsembrit veeta rahulikus, soojas ja jõuluhõngulises kodus.

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar