Skinlove by ARTEMIS kingib unelmate puhta naha

Teie näonaha esimene armastus! Kui teie näonahk suudaks armuda, kaotaks ta kogu oma südame skinlove by ARTEMISE näohooldusele – ilusamale iseendale.

Ebapuhtale nahale mõeldud hooldussari sisaldab kõike, mida pidevaks armumiseks vaja on: fantastilised sisemised väärtused, stiilne välimus, elurõõm ning inimeste ja ressursside teadlik kasutamine.

Iga päev juhtub midagi uut – teismeiga on uskumatult tormiline aeg! Hormoonid möllavad ja nahk muutub: see hakkab tootma rohkem rasu ja võib muutuda ebapuhtaks.

Puhas nahk – ilusama iseenda heaks

Selleks et vistrikel enam mingit võimalust poleks ja et tunneksite end oma nahas taas hästi, on ARTEMIS of Switzerland välja töötanud sarja skinlove by ARTEMIS: puhta naha saavutamiseks mõeldud tooted täiendavad üksteist ideaalselt ja muudavad naha õrnalt puhtaks.

Industrieverband Körperpflege- und Waschmittel e.V. poolt veebruaris 2016 korraldatud uuringu „Meigita noored“ järgi tunneb 85 protsenti 13–19-aastastest noortest end enesekindlamalt, kui neil on vähem vistrikke. 67% soovib puhta nahaga teiste hulgas positiivsemat muljet saavutada.

Šveitsi kosmeetika taimsete toimeainetega

Mida vajab noore inimese tundlik ja probleemne nahk? ARTEMISE nahaeksperdid Šveitsist on avastanud loodusliku koostisainete segu, mis tagab särava naha: alpi jänesekäpa ekstrakti ja Alpide mahekasvandusest pärit linaseemned ahendavad poore ja muudavad naha klaariks. Bioloogilisest kasvandusest pärit hõbepärnapungad varustavad nahka väärtusliku niiskusega ning kaitsevad seda samas kahjuliku keskkonnamõju eest. Toimeainete segu staariks on mahedalt kasvatatud kirsiseemneõli. See on uskumatult kerge, mõjub ideaalselt aknele, sisaldab rikkalikult A- ja E-vitamiini ning hoiab naha siledana.

Ebapuhta naha hooldussari

Esimene samm puhta nahani jõudmisel on skinlove by ARTEMISE Cleansing Face Gel. Näopesugeel puhastab nahka säästvalt ja sügavuti. See eemaldab ebapuhtused õrnalt, ilma nahka liigselt kuivatamata.

Rahustav, matistav, tasakaalustav: nahka klaarimaks muutev näovesi Clearing Face Tonic ennetab uute ebapuhtuste teket ning valmistab naha järgnevateks hooldussammudeks ideaalselt ette.

Matistav päevakreem säravale nahale

Sametmatt nahk, mis ei hakka ka mitme tunni möödumisel läikima? ARTEMISE matistava päevakreemiga Mattifying Fluid on see võimalik! Kerge hooldus leevendab põletikke, niisutab ja imendub kohe nahka.

Puhas värskus! Kuidas lõõgastada normaalset, kuiva nahka? Niisutav kreem Moisturising Gel-Cream ennetab punetust ja niisutab intensiivselt.

Vistrikest vabanemine: puhas nahk ARTEMISEGA!

Imetoode nahale: ideaalselt kattev Cover 4 in 1 BB Cream! See loob nahale ideaalse kihi, niisutab ja kaitseb uute ebapuhtuste eest. Lisaks kaitseb BB Cream nahka kaitseteguriga 20. Kaks tooni – Medium ja Dark kohanduvad ideaalselt nahatooniga. 

Ka välimuse poolest võib skinlove by ARTEMISE toodetesse armuda: puhas, trendikas disain paneb südame kohe kiiremini põksuma! Üks on selge: nii ilusasti pole noore naha probleeme veel kunagi lahendatud. 

Love your Skin! skinlove by ARTEMIS – nahale hea enesetunde andev hooldus!

*100% ŠVEITSI PÄRITOLU. Pühendunud Šveitsi päritolule

Need on sõnad, mis lihtsalt seisavad enda eest. Sest need ütlevad ise kõik. Alates 1990. aastate lõpust on Šveitsi päritolu olnud võrdkujuks kõigele, mis muudab Šveitsi nii väärtuslikuks: „Oleme nagu kellavärk. Täpsed ja tõhusad”, ütlevad šveitslased enda kohta. Nation Brands Indexi (NBI) uuringud, mis uurivad igal aastal riikide kuvandi tugevust ja köitvust, näitavad, et ka teised jagavad seda enesehinnangut: õiglane, täpne, usaldusväärne, traditsiooniline, usaldusväärne, loominguline... Need on seosed, mille šveitslased rahvusvahelistes uuringutes spontaanselt käivitavad. Ja see, mis kehtib inimeste kohta, kehtib loomulikult ka toodete kohta, mis on valmistatud Baseli ja Lugano vahel. Selle maine on legendaarne ja Šveitsi päritolu sümbol – valge rist punasel taustal, on muutunud ihaldatud kaubamärgiks.

SWISS COS – usaldusväärsuse märgis

Šveitsist pärit uudne kosmeetika on tarbijatele hädavajalik. Nagu kõikidel kaupadel ja teenustel „Toodetud Šveitsis“, on ka kvaliteetsetel ilutoodetel kõrgeim maine ja need on õigustatult teeninud tarbijate piiramatu usalduse. Kuid nagu igas tööstusharus, on ka siin konkurendid, kes soovivad sellest edust kasu saada, pakkudes kosmeetikat, mille puhul on pakendil olev Šveitsi rist või nimi ainus seos Šveitsiga. Oma kaubamärkide ja seeläbi ka klientide kaitsmiseks on ehedate Šveitsi kosmeetikatoodete tootjad kokku leppinud rangetes sertifitseerimispõhimõtetes, mille välja töötamisel osales teiste hulgas Šveitsi kaubandusministeerium. Tulemuseks on märgis, mis tagab kindlustunde. Kuna pakendis, millele on kirjutatud SWISS COS, saab olla ainult üks asi: kosmeetika.

Comments

Your name
 
Your comment