TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.06.-30.06.2021.

Kuidas valida endale sobiv juuksevärv?

Pole saladus, et väljanägemine räägib meie isiksuse ja tunnete kohta nii mõndagi. Aeg-ajalt on meil kõigil soov oma väljanägemist muuta. Seda aitab kõige tõhusamalt ja kiiremini saavutada uus soeng või veelgi parem, teine juuksevärv! Räägime, kuidas määrata sulle kõige rohkem sobivam toon, samuti soovitame juuksevärve ja juuksehooldustooteid, et saada õige toon ja säilitada selle väljendusrikkus.

1. Määra kindlaks oma naha värvus

Hästi valitud juuksevärv tõstab su nahatooni esile, seepärast juhinduvad juuksurid alati sellest. Isegi kui soovid saada erkoranže, lillasid või siniseid juukseid, mõjutab nahk õige tooni valikut.

Naha värvus on see, mida näeme ja kirjeldame kui väga heledat, heledat, keskmist, päevitunut, tumedat jne.

2. Määra kindlaks oma naha alltoon

Sageli on kahel inimesel näiliselt sama nahatoon, kuid samad värvid näevad erinevad välja. See tähendab, et mõlemal on erinev naha alltoon. Alltoonid on: soe või külm (harvadel juhtudel neutraalne ja sel juhul on sul väga vedanud, sest peaaegu kõik riided ja meik sobivad sulle).

Lihtne viis naha alltooni kindlaksmääramiseks on järgmine: vaata päikese käes käe sisekülge. Kui veenid näevad välja sinakad, on nahal jahe alltoon. Kui veenid näevad välja rohekad, on nahal soe alatoon (pane tähele, et mõlemal juhul on veenid tegelikult sinakad, lihtsalt läbi kollaka naha näevad need rohekad välja).

Peamine reegel - su juuksevärv peaks naha alltooni täiendama.

Jahedale nahatoonile sobivad soojad juuksevärvid: kuldblond, oranžikaspunane, sarapuupruun, šokolaadipruun.

 

Soojale nahatoonile sobivad jahedamad juuksevärvid: beež, šampanjablond, tumepunane, tuhapruun, kastanipruun.

3. Pööra tähelepanu silmavärvile

Nagu ka nahavärv ja -toon, mängivad silmad juuksevärvi valimisel suurt rolli. Mida heledamad on su silmad, seda heledama juuksevärvi võid valida.

Pruunidele ja rohelistele silmadele sobivad sooja tooniga juuksevärvid: bordoopunane, kuldpruun ja kuldblond, mis tõstavad su silmavärvi veelgi esile.

Sinistele ja hallidele silmadele sobivad heleblondid, tuhkpruunid, tuhkblondid ja plaatinavärvid.

4. Inspireeru rõivaste värvidest

Vaata oma garderoobi või veelgi parem, proovi selga eri värvi särke, et näha, millised neist seljas kõige paremini välja näevad.

Kui sulle sobib punane, kollane, oranž, kuldne ja roheline värv, võid juustele valida kuldblondi, maasikablondi (sooja helepunase alatooniga juuksed), kuldpruuni või kastanipruuni tooni.

Kui näed hea välja punases, lillas, hallis, sobib juustele liivablond, šokolaadipruun ja mahagon.

Kui kõige paremini näeb välja jahe punane, kuninglik sinine või must, proovi kindlasti juuksevärvina veinipunast, tuhkblondi, tuhkpruuni, plaatinat või isegi musta värvi.

Artiklis mainitud kõik juuksevärvid leiad sellest tabelist

Piltide allikad: www.pinterest.com

Juuksehooldus

Comments

Write a comment