Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

Testime Clinique Dramatically Different Moisturizing BB geeli

Clinique ID näokreemid koosnevad kahest elemendist: niisutavast BB geelist ja aktiivsest kontsentraadist, mida on võimalik kohandada erinevatele nahaprobleemidele.  Toote kasutamise alustamisel tuleb BB geelile lisada kontsentraat.  

Kusjuures, kamuflaaži laike pudelil on võimalik kasutada teejuhina, selgitamaks välja, kas toode sobib Teie nahale või mitte. Nende laikude toonid näitavad toote värvi erinevatel nahatoonidel. 

Seda toodet võiks aga nahale kanda mitte kui jumestuskreemi – pintsli või meigisvammiga, vaid kui näokreemi, kasutades pealekandmiseks sõrmi. Soovitame kanda väike kogus kreemi näpuotstele ja masseerida see mööda massaažijooni näo keskjoonelt külgede suunas ja ülespoole suunatud ümmarguste liigutustega näo- ja kaelanahale. 

Alguses on toode hallikat värvi, mis võib esmakasutajale tunduda imelik, kuid pärast peale kandmist ja sissemasseerimist kohaneb toode naha tooniga. BB geel on kerge ja ei jäta nahale rasket tunnet. 

Testimisel prooviti Clinique Dramatically Different Moisturizing BB geeli koos oranži kontsentraadiga, mis sisaldab aktiivainena tauriini. See annab väsinud nahale uudse sära, samal ajal kui BB geel niisutab ja silub nahka ning muudab selle tooni loomulikuks. 

Enne ja pärast piltidel näeme, et kreem on väga kerge katvusega, katab punetusi, muudab nahatooni ühtlasemaks ja varjab naha puudusi. BB geeli suurim eelis on see, et geel näeb loomulik välja ja annab nahale sära. 

Soeta Sinagi Clinique tooteid! 

Comments

Your name
 
Your comment