TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

Juuste tervise eest hoolitsemine

Ega asjata öelda, et juuksed on naise kaunim ehe. Maailmas on nii palju erinevaid juuksetüüpe. Isegi juba naturaalselt väga tervete juuste inimestel on juuksehooldusrutiini vaja. Allpool kirjeldame väärtuslikke näpunäited juuksehoolduseks.

Pese juukseid võimalikult harva

Looduslikud õlid on tervislikud. Muidugi ei tähenda see, et juukseid ei peaks mitu nädalat järjest pesema, aga see nipp võimaldab juustel puhata; seega mõtle korralikult juustepesu aegade peale. Liiga sage juuste pesemine muudab muide värvi tuhmiks ja vähendab sära. Mida harvemini juukseid pesta, seda aeglasemalt need mustaks saavad. Ära unusta kuivšampooni!

 

DOUGLAS SOOVITAB PARIMAID JUUKSEPESUVAHENDEID:

Katsu vältida juuksetöötluses kasutatavaid kuumi tööriistu

Lase juustel loomulikult kuivada või kuivata neid vähemalt siis külma õhuga. Samuti katsu vältida soengute tegemist kuumade tööriistadega. Et juuksed oleks sirged, on soovitatav enne magamaminekut need siidiriidesse mähkida. Kui tahad aga lokke teha, võivad abiks olla patside punumine või lokirullid.

 

DOUGLAS SOOVITAB TOOTEID, MIS KAITSEVAD JUUKSEID KUUMADE TÖÖRIISTADE MÕJU EEST:

Enne juuste kahjustama hakkamist mõtle see läbi.

Pole saladus, et värvimine ja valgendamine on väga ebatervislik. Katsu juuste tahtlikku kahjustamist vältida. Kui muid võimalusi ei ole, kasuta kindlasti võimalikult õrnu tooteid või usalda juuksehooldus professionaalile, kes teab, mida ta teeb. Ehk vajavad Su juuksed mitte värvimist, vaid lihtsalt algset värvi taastavaid kvaliteetseid juuksehooldustooteid. 

 

DOUGLAS SOOVITAB BLONDIDE JUUSTE VÄRVI SÄILITAMISE PARIMAID TOOTEID:

DOUGLAS SOOVITAB BRÜNETTIDE JUUSTE VÄRVI SÄILITAMISE PARIMAID TOOTEID:

Proovi eri tooteid

Juukseid võib kahjustada ka igapäevaselt ühe konkreetse soengu (näiteks hobusesaba või pats) tegemine, mis muudab need teatud kohtades hapraks. Inspireeru ja proovi soengute tegemise eri tehnikaid. Sama kehtib ka valitud juuksehooldustoodete kohta. Ära karda proovida midagi uut, kuni leiad oma juustele kõige sobivama toote.

Ära unusta peamassaaži

See ei vaja kulukaid vahendeid ega teenuseid. Piisab paar minutit kestvast igapäevasest peamassaažist. See parandab vereringet ja kiirendab juuksekasvu. Lisaks on peamassaaž väga meeldiv, aitab lõõgastuda ja seda saab ka ise endale teha. 

Comments

Write a comment