Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

Tähistagem rahvusvahelist huulepulgapäeva!

Rahvuslik huulehulgapäev 29. juulil julgustab teid kandma oma parimat värvi. Mõne jaoks on huulepulk ainus meigitoode, mida nad kasutavad. Olgu siis puhas ja hele, tume või ere, 29. juuli on kõikide huulepulkade päev.

Tähistagem rahvusvahelist huulepulgapäeva! Täna avaldame saladuse, kuidas teie huulepulk võib rõhutada teie isiksust.

1. Roosa rõõmsameelsetele

Roosaarmastajad on pulbitsevad, seltskondlikud ja lõbusad. Nende sõnavaras puudub mõiste „igavus“. Nad on inimesed, kes lihtsalt naudivad häid ja toredaid asju elus.

2. Ihuvärvi lahke südamega inimestele

Ihuvärvi toonide armastajad on teadaolevalt lahked, loomulikud, usaldusväärsed ja kõigel, mida nad teevad, on tähendus. Põhimõtteliselt ideaalne sõber, tütar, tüdruksõber, ema – väga kallis inimene.

3. Sama kirglik ja tugev kui punane

Punane esindab rafineeritud ja sihikindlaid isiksusi! Nad on enesekindlad kõiges, mida teevad, ja motiveerivad teisi sama tegema.

Rahvuslik huulehulgapäev 29. juulil julgustab teid kandma oma parimat värvi. Mõne jaoks on huulepulk ainus meigitoode, mida nad kasutavad. Olgu siis puhas ja hele, tume või ere, 29. juuli on kõikide huulepulkade päev.

Läbi aegade on huulepulka ümbritsenud vastuolud. Briti parlament keelas selle 1770. aastal, nimetades seda kuratlikuks katseks mehi abiellu meelitada. Mõnedes ringkondades seostati huulepulka nõidusega. Aeg-ajalt sisaldas huulepulk mürgiseid aineid.

Räägitakse, et Sarah Bernhardt põhjustas skandaali, kui avalikus kohas oma huuli värvis. Üllataval kombel kasutas George Washington väidetavalt huulepulka. Kuigi kuninganna Victoria pidas huulepulga kasutamist ebaviisakaks, oli üks tema riigimeestest eriarvamusel. II maailmasõja ajal arvas Winston Churchill, et huulepulk võimendab suurepäraselt moraali.

Muidugi on huulepulgale omane mitmekülgsus. See muutub meeleolu või olustikuga. Kas huulepulk määratleb teie suhtumist või väljendab teie sisemist olemust, igal juhul kandke seda 29. juulil. Olenemata teie stiilist lisab huulepulk peene aktsendi või on julge eneseväljendus. Las huuled räägivad enda eest. Kuid rõhutage seda oma huulepulgaga.

Comments

Your name
 
Your comment