SUBLIME TAN, KAUNI NAHA PÄIKESEKAITSE

Vananemisvastase nahahoolduse ekspert -  Trio-Molecular® Formula

EISENBERG on loonud sarja SUBLIME TAN, vananemisvastase päikesekaitse sarja, mis säilitab teie naha nooruslikkuse, jättes alles päikesest vaid selle parima osa.

Nende toodete südames uuendab, turgutab ja küllastab hapnikuga  eksklusiivne ja patenteeritud EISENBERGi Trio-Molecular® Formula koostis. See aitab saavutada kiiremat, ühtlasemat ja säravamat päevitust ja imekaunist nahka. See töötab koostoimes kvaliteetsete koostisosade ja uue generatsiooni filtritega, et lükata edasi nahapunetuse teket ja pakub optimaalset kaitset UVA ja UVB kiirte vastu.

EISENBERG on valinud Sublime Tan sarja põhikoostisosaks jänesekäpa (eedelveissi) ekstrakti. See sümboliseerib nii Alpi mägesid, kuid on muutunud populaarseks ka oma ilu, harulduse ja huvitavate omaduste tõttu efektiivse antioksüdandina. Selle ekstrakti kõrge flavonoidide konsentratsioon teeb sellest tugeva relva vabade radikaalide vastu, mis võitleb efektiivselt päikesekiirte põhjustatud rakkude oksüdeerumisega.

Sari pakub progressiivset päikesekaitset ohutu päevituse saavutamiseks:

  • Uue generatsiooni filtrid UVB/UVA, et kaitsta nahka päikesekiirte eest, lükata edasi päikesepõletuse teket ja enneaegset vananemist
  • Minimaalne kriitiline lainepikkus tagab UV-skaala laialdase katmise parema nahakaitse jaoks
  • Kõrgeim PA+++ kaitse: kõik meie SPF tooted said Jaapani seadusandluse, mis on maailma rangeim tarbijakaitse seadusandlus, PA testis kõige kõrgema tulemus.

Ma ♥️  Sublime Tan-i:

  • Mittekleepuvat tekstuuri
  • Sensuaalset ja sõltuvusttekitavat aroomi
  • Niisutavaid ja vananemisvastaseid omadusi

Kõrgtehnoloogilist päikesekaitset.

Comments

Your name
 
Your comment