Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

Bronze like a goddess

Kui mõelda pruunistamisele, siis soovime omada pidevat päikesest paitatud kuldselt kumavat jumet. Kui te ei ole pruunistavate toodete kogenud kasutaja, võib olla keeruline neid õigesti peale kanda, kuid ausalt öeldes on see kiire võimalus tervisliku jume ja sära saavutamiseks. Seetõttu tegime selle teie jaoks lihtsaks ja koostasime hõlpsalt järgitava juhise:

• pidage meeles, et pruunistaja ei ole mõeldud kontuurimiseks: kui kontuurimine seisneb peamiselt mattide toonidega varjamises ja varjudega mängimises, siis pruunistamise eesmärk on saavutada kuma ja soojust, mida märgatakse.
• Reegel nr 1 pintsli kohta: mida pehmem on pintsel, seda pehmem on teie päikesest paitatud jume. Võimalused ulatuvad pehmest/õrnast kuni dramaatilise viimistluseni;
• ärge kandke pruunistajat üle kogu näo. Selle asemel kasutage pruunistajat päikesest paitatud jume saavutamiseks nii, et kannate seda põskede kõrgemale piirkonnale, ninaotsale ja meelekohtade kohale. Kandke veidi pruunistajat kaelale ja lõua alla. Hajutage kenasti ja sujuvalt.

• Kasutage õige koostisega pruunistajat: kui teil on kuivem nahk, proovige vedelat pruunistajat, et nahk oleks niisutatud, ja kui teie nahk on üsna rasune, proovige puudrit. Nipp! Kasutage aluskreemi, sest eesmärk on saavutada põhi, millele metallikpigmendid hästi nakkuksid (ja värvitooni intensiivistamiseks). Alustage kreemjast aluskreemist, et jumestus püsiks kogu päeva!
• Reeglina peaks pruunistaja olema teie loomulikust nahatoonist 1 kuni 2 tooni võrra tumedam. Kui heleda nahatooniga inimesed peaksid valima virsiku- või meevärvi pruunistaja, siis tumedama nahatooniga inimesed peaksid eelistama kollakaspruuni või merevaigukollast. Keskmise jume puhul valige roosakaspronks või kuldne pruunistaja. Soojadele nahatoonidele sobib kõige paremini kuldpruuni varjundiga pruunistaja.
• Olenemata sellest, kas tegemist on kuldse lauvärvi, kullakarva huulte või pruunistatud põskedega: soe metallik sobib alati. Pidage lihtsalt meeles, et tasakaalus peitub võti!

Comments

Your name
 
Your comment