Astu MAC‘i kollektsiooniga Stranger Things tagurpidi maailma

Nende huuleläigete, põsepunade ja lauvärvidega saad lasta enda sisemise Demogorgoni valla. 

Tähelepanu, kõik Stranger Thingsi fännid!

Seoses neljanda ja ühtlasi viimase hooaja ilmumisega on Netflixi armastatud sari ühendanud jõud MAC‘iga, et luua meigikollektsioon, mis ei sarnane ühelegi varasemale – isegi telesarjale endale.

Sarja 1980ndate õhustikust inspireeritud meik kombineerituna mässulise teispoolsusega loob küllusliku lauvärvipalettide, puuderpõsepunade, huuleläigete ja pintslite kollektsiooni.

MAC‘i peameigikunstniku Fatima Thomase sõnul on koostööst sündinud „spirituaalne, seikluslik ja meeleolukas“ maailm.

Kollektsioonis on kaks eriilmelist lauvärvipaletti, mille abil saab luua meeleolule vastava meigi.

Hawkinsi 1986. aasta klassi lauvärvipaletist leiad kõik 1980ndate põhitoonid, muu hulgas Surfer Boy Pizza (loomulik roosa), Hawkins High (tumeroheline) ja Melvald's General Store (kirgas meresinine). Seevastu palett The Void on palju mässulisem, sisaldades selliseid toone nagu Spores (tuhm hõbedane), Mind Flayer (oliiviroheline) ja Creel House (sädelev sinine).

Puuderpõsepuna on saadaval kahes toonis: Friends Don't Lie (õrnroosa) ja He Likes It Cold (põletatud punane). Huuleläige on saadaval mitmes värvitoonis. Mõned neist kannavad selliseid nimesid nagu Erie El, Marvelous Max ja Skull Rock. Kollektsiooni kuulub ka kaks meigipintslit. Pintsleid 217SES ja 140SES saab kasutada põsepuna, valgust peegeldava puudri või lauvärvi pealekandmiseks.

Pane end valmis sarjaStranger Things viimaseks hooajaks, mida saab Netflixis vaadata alates 27. maist.

Kollektsioon on saadaval Douglase kauplustes ja veebipoes.

Comments

Write a comment