5 sõbrapäeva meeleolu loovat soovitust

  Kas ka Sulle tundub vahel, et pühad tuhisevad tähelepanematult mööda? Olgugi et me ei suuda aega mõjutada ega peatada, on võimalik enda ümber luua võluv meeleolu ja nautida hetke, olles siin ja praegu.Ka sõbrapäeva on võimalik pikendada, tähistades armastust iga päev. On aeg luua pühade meeleolu! Tutvu Douglase soovitustega, mis tulevad kasuks ka neile, kes on romantika alal võhikud

1. Meeldiv lõhn koju

Olgugi et kodu lõhn ei pruugi alguses paista prioriteedina, mõjutab see väga palju nii esmamuljet kui ka üldvaadet.  Lõhn loob seoseid ja võib inimestes tekitada erinevaid tundeid.  Muuda oma kodu meeldivalt lõhnavaks!

On mitu viisi, kuidas hoolitseda selle eest, et kodu lõhnaks suurepäraselt: viirukid, erinevate lõhnaelementidega täidetud purgid, regulaarne prügikasti puhastamine ja palju muud. 

Mõtleme ka nendele, kellel on vähe aega! Lõhnaküünlad on üks viis, kuidas luua meeldiv lõhn oma kodus nii veebruaris kui ka kogu aasta jooksul.  Nende lõhn pole liialt agressiivne, aga samas hoolitseb selle eest, et see oleks tuntav – samamoodi nagu kvaliteetne lõhnaõli.  Küünlad saab kodus strateegiliselt paigutada eri kohtadesse.  Isegi süütamata lõhnaküünal suudab luua meeldiva meeleolu. 

TUTVU MEELEOLUKATE DOUGLAS LÕHNAKÜÜNALDEGA!

2. Pühad iga päev!

Peaaegu igaühel on see eriline nõude serviis, jalanõud või isegi huulepulk, mida tohib kasutada vaid erilistel puhkudel.  On aeg visata need stereotüübid nurka!  Hellita oma lähedasi või ise ennast, näiteks dušši- või vannitarvikutega, mida kasutatakse igapäevaselt. 

On aeg luua pühade meeleolu iga päev!  Sel aastal selle asemel et minna ülerahvastatud restorani või kinno jääge kahekesi koju ja proovige koos uusi vannivahtusid…

3. Sinu eriline parfüüm

 Ega asjata ei öelda, et mehed ei mäleta kunagi, mis Sul seljas oli, kuid neile jääb alatiseks meelde Su lõhn.  Pane oma mees seda valentinipäeva seostama peadpööritava armastuse lõhnaga! Kuid võta arvesse, et ka Sina ise pead valitud lõhnaõli armastama!

DOUGLAS eripakkumised NAISTELE   

MEESTELE

4. Las muusika loob õige meeleolu!

Tihti me isegi ei teadvusta endale muusika mõju meie meeleolule ja igapäeva tegevustele.  Õige muusikavalik võib muuta isegi kõige pingelisemat õhkkonda. Naudi valentinipäeval ja kogu veebruari jooksul ka kõige imalamaid laule.  Leia hetk, kus ümberringi pole kohutmõistvaid silmi ega kõrvu, ja laula korralikele armastusballaadidele südamest kaasa.  Selleks sobib hästi näiteks üksinda autogasõitmise aeg. 

 

Meie TOPP Spotify playlistid selleks puhuks:

5. Kingi südamest!

Ürita mitte teha kinke lihtsalt selle pärast, et seda peab tegema.  Kingitus peaks tulema südamest ja oluline on mõelda ka sellele, et kink oleks saajale tõesti vajalik, mitte jääks hiljem kapile tolmu koguma.  Soovitame soetada kingi aegsasti ja pakkida see omal käel.  Kui selleks aga aega üle ei jää, siis saate Douglas.lv e-poes kinki tellides tasuta kaasa ka pakkimisteenuse ja õnnitluskaardi. 

DOUGLAS kingiideed NAISELE

DOUGLAS kingiideed MEESTELE

01.02-13.02.2020 pakub Douglas.ee e-pood Sulle võimalust muuta oma lõhnaõli või lemmik meigitoode isiklikumaks! GRAVEERI ENDA VÕI OMA LÄHEDASE NIMI tema lemmik ilutootele ja tee armas kingitus!

Comments

Your name
 
Your comment