UUED PARFÜÜMID BORN IN ROMA CORAL FANTASY

Valentino Born in Roma Coral kutsub teid päikeseloojangus kumavasse Roomasse. Roosa taeva all seistes on aeg väljendada oma fantaasiat uutmoodi: inspireerituna Rooma suurejoonelisest kultuuripärandist, enda loodud hetkes.

BORN IN ROMA CORAL FANTASY NAISELE

JULGE SUHTUMINE

Kus korallikarva taevas inspireerib lillelisi ja puuviljaseid aroome, mida väljendavad kirev kiiviakord ning stiilne jasmiini superessents. Väljendage oma fantaasiat, suurlinn ootab ...

VÄRSKE LILLEBUKETI AKORD, MILLELE VASTANDUB ERGAS KIIVIAKORD
Born in Roma Donna Coral on lilleliselt puuviljane lõhn, mille muudab erksamaks värvikas roosa-kollase kiivi akord. Ilusa muskushibiski aromaatsete seemnete absoluudi nootide ja muskuse akordiga segunev jasmiini superessents ning roosiakordiga stiilne südamenoot paljastab erksa ja tänapäevase naiseliku lõhna.

BORN IN ROMA CORAL FANTASY  MEHELE

JULGUS LOOJANGUS

Valentino BORN IN ROMA CORAL kutsub teid päikeseloojangus kumavasse Roomasse. Inspireerituna igavese linna kohal kumavast roosast taevalaotusest on aeg väljendada oma fantaasiat uutmoodi. Rooma suurejoonelise kultuuripärandi tähistamine enda loodud hetkes.
Korallikarva taevas inspireerib punase õuna akordi ümbritsevat merevaiguselt puuviljast lõhna, millele annab ootamatu värvingu tubakaleht.

VÄRSKE PUNASE ÕUNA AKORDIGA MEREVAIGUSELT PUUVILJANE LÕHN
BORN IN ROMA CORAL on merevaiguselt puuviljane lõhn, mis sisaldab värvikat punast õuna, tubakaakordi ja patšuliessentsi. Provokatiivsed südamenoodid segunevad salvei ja kurereha essentsiga, et luua värske, ent võimas lõhn.

BORN IN ROMA LÕHNAKOLLEKTSIOON: PALJU VIISE OLLA SINA ISE

Tähistage oma ainulaadsust kolme duoga, mis näitavad teie isiksuse eri tahke.

Comments

Write a comment