TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.04.-30.04.2021.

TOOGE PÄIKE OMA HINGE KAUBAMÄRGI RITUALS UUE SARJAGA THE RITUAL OF MEHR

Virgutage oma hinge

 

Sari The Ritual of Mehr sisaldab tujutõstvaid tooteid, mis on mõeldud rõõmu ja õnnetunde toomiseks igapäevaellu. Päikese, ülima eluandja, ülistamiseks annab iga selle sarja toode positiivset energiat ja elurõõmu. Sari The Ritual of Mehr sisaldab üllatuslikke, uusi ja uudseid vanni- ja kehatooteid, sh õliks muutuvat kehavahtu. Olenemata sellest, kas olete duši all, liikvel või lõbustate end kodus, virgutavad ja soojendavad tujutõstvad magusa apelsini ja seedripuu aroomid teie hinge ning südant. 

See sari vahetab välja kollektsiooni The Ritual of Happy Buddha. Sarjal on küll uus kujundus ja nimi, kuid teie lemmikuks saanud ja auhindu võitnud aroom on sama. Püüame alati üllatada ja ergutada oma kliente uuendatud lõhnade, nimede ja koostisosadega, nagu tegime sarjaga The Ritual of Jing. The Ritual of Mehr on põnev uus peatükk selles armastatud sarjas. Ja me tunneme, et Mehri filosoofia – virgutada teie hinge – kätkeb endas täpselt seda, mis on meie arvates selle sarja ja meie kaubamärgi tulevik.

Virgutage oma keha, vaimu ja hinge nelja lihtsa sammuga

1. samm

Andke endale energiat virgutava vahutava dušigeeliga Energising Foaming Shower Gel. Võtke väike kogus geeli ja nautige külluslikku, rahustavat vahtu, kui geel puutub veega kokku. On hästi teada, et magusas apelsinis sisalduv C-vitamiin aitab virgutada nahka ja tagab tervisliku sära ning seedripuu puhas aromaatne õli on tuntud kui keha ja vaimu rahustaja, samas kui selle ergutav aroom tõstab meeleolu.

MIS SEE ON?

Tõstke oma meeleolu selle virgutava vahutava dušigeeliga 200 ml või 50 ml. Vahutav dušigeel vanni või duši jaoks. Sisaldab magusa apelsini ja seedripuu aroome.

KASUTAMINE

Ainulaadne geel, mis muutub veega kokkupuutel külluslikuks ja luksuslikuks vahuks, mis jätab naha pehmeks.

 

 

AINULAADSED MÜÜGIARGUMENDID

 • Sarja The Ritual of Mehr vahutav dušigeel virgutab hinge kiirgava valguse ja positiivsusega.
 • On teada, et magusas apelsinis sisalduv C-vitamiin aitab virgutada nahka ja tagab tervisliku sära.
 • Lõhna põhjaks on kuiv seedripuu aroom, mis on tuntud kui keha ja vaimu rahustaja, samas kui selle ergutav lõhn tõstab meeleolu.

2. samm

Koorige oma nahka virgutava kehakoorijaga Invigorating Body Scrub. Masseerige kehakoorija ringikujuliste liigutustega nahka, seejärel loputage sooja veega. Koostis, mis on rikastatud 92% loodusliku päritoluga koostisosadega, sisaldab külluslikke õlisid, mis toidavad, rahustavad ja virgutavad nahka. Suhkru ja tõhusate magusate apelsinikooreosakestega koorija eemaldab õrnalt surnud naharakud, jättes naha siidiselt pehmeks ja säravaks.

MIS SEE ON?

Siledama naha saavutamiseks poleerib kehakoorija The Ritual of Mehr Body Scrub luksuslikult nahka. Rikastatud tõhusa magusa apelsinikoore ja Mehri signatuurlõhnaga.

KASUTAMINE

Masseerige kehakoorija niiskesse nahka. Loputage sooja veega. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage 1–2 korda nädalas.

AINULAADSED MÜÜGIARGUMENDID

 • Koorimine toob esile naha, mis on siledam nii peale vaadates kui ka puudutades, lisades samas veidi hellitavat hooldust teie nahahooldusrutiini.
 • Kehakoorija The Ritual of Mehr body scrub on luksuslik kehapoleerija, mis on rikastatud 92% looduslike koostisosadega.
 • Koostises sisalduvad külluslikud õlid toidavad, rahustavad ja virgutavad nahka.
 • Suhkru ja tõhusate magusate apelsinikoortega koorija eemaldab õrnalt surnud naharakud, jättes naha siidiselt pehmeks ja säravaks.

3. samm

Niisutage ja toitke nahka kehavahuga Body Mousse-to-Oil, mis muutub võluväel õrnaks, toitvaks õlikihiks, tagades nahale vajaliku niisutuse. Rikkalikult õlisid sisaldav, kosutava apelsini ja rahustava seedripuuga vaht jätab naha siidiseks, pehmeks ning lõhnavaks.

MIS SEE ON?

Kerge ja õhuline vaht, mis muutub võluväel kehavahust õliks.

KASUTAMINE

Enne kasutamist raputage tugevalt. Kasutage püstises asendis. Laske väike kogus õhkkerget vahtu peopesale. Masseerige see nahka ja te näete, kuidas vaht muutub õrnaks toitvaks õliks, mis tagab nahale vajaliku niisutuse.

AINULAADSED MÜÜGIARGUMENDID

 • Kehavaht The Ritual of Mehr body mousse muutub võluväel õrnaks, toitvaks õlikihiks, mis tagab nahale vajaliku niisutuse.
 • See rikkalikult õlisid sisaldav, kosutava apelsini ja rahustava seedripuuga vaht jätab naha siidiseks, pehmeks ning lõhnavaks.

4. samm

Pihustades juustele ja kehale sädelevat juukse- ja kehaspreid Sparkling Hair and Body Mist ümbritsete end pealaest jalatallani meeldiva lõhnaga.

MIS SEE ON?

Juukse- ja kehasprei The Ritual of Mehr Hair & Body Mist virgutab ja annab energiat iga apelsini- ja seedripuulõhna pihuga.

KASUTAMINE

Pihustage seda oma juustele, nahale ja riietele, et ümbritseda end meeldiva lõhnaga pealaest jalatallani. Veepõhine koostis ei jäta tekstiilile plekke.

AINULAADSED MÜÜGIARGUMENDID

 • Tekitage endale hea tuju ja virgutage oma hinge juukse- ja kehaspreiga The Ritual of Mehr hair & body mist.
 • Lõhnastage oma juukseid, nahka ja ümbrust selle elegantse apelsini- ja seedripuuaroomiga, mis pakub elujaatavat kosutust ning virgutab teid kogu päevaks.
 • Veepõhine koostis on ohutu nahale ja ei jäta tekstiilile plekke.

Virgutage oma hinge! Ostetud Douglas.ee

Comments

Your name
 
Your comment