TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

Soovitused juuksehoolduseks

  1. Pese juukseid ainult siis, kui need on tõepoolest mustad! See eneseisolatsiooni aeg on suurepärane hetk harjutada juukseid vähemate pesukordadega. Kui pesed juukseid ainult siis, kui need on tõesti mustad, lähevad need harvem rasvaseks ja on sealjuures palju tervemad. Kusjuures, juukseid tuleks pesta ainult juustele mõeldud vahenditega. Ära karda katsetada!  Sobivaima vahendi leidmine võib võtta aega, kusjuures tuleb juuksehooldusvahendeid pidevalt vahetada, et juuksed ei harjuks nendega ära!

 

DOUGLAS SOOVITAB VAHENDEID JUUSTE PESEMISEKS

2. Võimalusel väldi juuste kahjustamist ja liigset töötlemist! Kui juukseid tuleb siiski töödelda, vali sobivad vahendid, et kaitsta neid kuumuse eest.  Lase juustel võimalikult tihti kuivada loomulikult.  Sama kehtib ka sauna aj basseini kohta: kasuta saunamütsi, mis kaitseb Sinu juukseid.  Kui Sinu lemmiksoeng on sirged juuksed, kaalu kindlasti võimalust neid sirgendada keratiiniga. See kergendab Sinu igapäevaelu ja on juuste jaoks tervislikum ning Sa ei pea neid iga päev sirgendama.  

 

DOUGLAS SOOVITAB VAHENDEID JUUSTE KAITSMISEKS

3. Kammi juukseid õigesti! Kas teadsid, et märgasid juukseid kammida ei ole soovitatav ja kõige parem on neid kammida enne pesemist? Sealjuures tuleb suurt tähelepanu pöörata ka sellele, millega juukseid kammitakse. Juukseid tuleb kammida, alustades otstest, liikudest järk-järgult ülespoole.  

 

DOUGLAS SOOVITAB JUUKSEKAMME  

4. Ära unusta lõigata juukseotsi! Suurel osal naistest kasvavad juuksed väga aeglaselt, selle pärast võib juuste lõikamine olla valulik kogemus. Soovitame hinnata olukorda ja otsustada hoolitsetud juuste välimuse kasuks.  Lõhenenud, puhvis juukseotsad võivad tekitada hooletu pildi.

5. Pikkade juuste hooldamine. Pikkade juuste omanikud on tihti juba juuste eest hoolitsemisega harjunud. Soovitame punuda juukseid punupatsi või teha õigesti krunn (ilma juukseid kokku surumata). Samuti tuletame meelde, et soovituslik on kasutada õigeid patsikumme, mis ei kahjusta juukseid.

6. Väldi juuste värvimist! Moodi tulevad taas loomulikud juuksevärvid. Lisaks on olemas lugematul arvul vahendeid juuste värvi säilitamiseks. Kui Sinu juuksed on värvitud või blondeeritud, kasuta kindlasti õigeid hooldusvahendeid.

Comments

Your name
 
Your comment