TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

NÄOMASKID! Kõik, mida sa nende kohta teadma pead!

Milline on sinu maskikasutamise kogemus? Näomask on võimas ja eriliselt hellitav toode, mis võib anda tõhusa ning silmnähtava tulemuse.

Maski eeldatava mõju tagamiseks tuleb seda õigesti kasutada. Kõige sagedasemad põhjused, miks inimesed ei pruugi maski mõju tunda, on järgmised:

 • mask ei vasta näonaha vajadustele (ei ole õigesti valitud);
 • maski proovitakse ainult üks kord (tihti peab nahk tootega harjuma);
 • maski kasutatakse valesti (puhastamata nahal, liiga lühikest aega jne).

Loe edasi ja saa teada, kuidas maski valida ja kasutada, et sellest maksimaalset kasu saada ning tutvu Douglase kõige uuemate ja innovatiivsemate maskidega!

1. Valmista näonahk ette!

Kõige olulisem on enne maski pakendi avamist nägu puhastada, sest nahk peab olema ideaalselt puhas! Lisaks kosmeetika põhjalikule eemaldamisele on soovitatav sügavpuhastus kooriva puhastusvahendi või koorijaga, et maski toimeained saaks lihtsamalt naha pooridesse tungida. Tõhus nipp, mida kasutavad ka paljud Douglase kliendid, on pooride täiendav avamine pannes näole sooja niiske rätiku.

2. Milline mask mulle kõige paremini sobib?

Kõik on justkui lihtne:

 • ärritunud naha puhul tuleks kasutada rahustavat maski;
 • rasuse naha puhul tuleks kasutada puhastavat maski;
 • väsinud ja kahvatu naha puhul tuleks kasutada toniseerivat maski;
 • kuiva naha puhul – niisutavat maski.

Üsna tihti aga on erinevates näopiirkondades nahk eri tüüpi (näiteks klassikaline T-tsoon, mis kipub olema problemaatiline) – sel juhul on tegemist kombineeritud nahaga. Kombineeritud naha puhul tuleks kindlasti tutvuda uusima suundumusega –multi masking ehk mitme maski üheaegne kasutamine!

3. Tutvu uue võimalusega multi-masking!

See on mitme erineva maski üheaegne kasutamine erinevates näopiirkondades. Kas ninapiirkonnas on vaja poore ahendada? Kasuta puhastavat ja poore ahendavat maski! Kas silmade all on nahk kuiv? Kasuta niisutavat maski. Kas kaelanahk näeb väsinud välja? Kasuta toniseerivat maski! See ongi nii lihtne! Kanna nahale korraga erinevad näomaskid ja naudi, kuidas need naha heaks tööle hakkavad!

4. Proovi julgelt ka innovatiivseid näomaske!

Tänapäevasel dünaamilisel elurütmil ja maskide kasutamisel on kaks ühist eesmärki – kiirus ja tõhusus. Selleks on välja töötatud innovatiivsed tooted, mis on suunatud kiirema ja tõhusa mõju saavutamisele. Innovatiivsete maskide seast tuleks esile tõsta biotselluloosist kangasmaske.

Need näomaskid pole lihtsalt maskid, need on kodune spaa-protseduur, mis tagab suurepärase efekti.

5. Millal ja kui sageli näol kasutada?

Kõigepealt loe hoolikalt läbi maski pakendil toodud juhised! Ära kasuta seda muul viisil! Kui on öeldud, et maski tuleb kasutada kord nädalas, tuleb seda ka arvesse võtta ja mitte kasutada sagedamini, kuna protseduur võib olla naha jaoks liiga intensiivne.

Teiseks loe, mis ajal päevast maski tuleks kasutada. Jah, olemas on ka öömaskid (overnight)! Need erinevad tavalistest maskidest nii koostise ja tekstuuri kui ka kasutusaja poolest. Toimeained toimivad öö jooksul järk-järgult ja mitte nii kiiresti kui tavaliste maskide puhul (mida tuleb kasutada 10–20 minutit). Pärast öömaski kasutamist näeb näonahk järgmisel hommikul imeline välja!

Kolmandaks loe läbi alljärgnevad soovitused!

 1. Maski hoitakse tavaliselt peal 10–20 minutit, kuid öömaske võib nahal hoida kogu öö.
 2. Keskmine kasutussagedus on 1–2 korda nädalas.
 3. Mõju tundmiseks peab nahk maskiga harjuma, kuid sama maski pikaajaline kasutamine võib nahka väsitada. Seega võid kord aastas kindlasti midagi uut proovida!

6. Mõju saavutamiseks on oluline regulaarsus ja süstemaatilisus!

Kui kasutada maski ainult kord kuus, on märkimisväärset tulemust vaevalt näha. Nagu ka mis tahes muud toodet, tuleb maski kasutada regulaarselt ja süstemaatiliselt. Maskikuuri kalendri saad koostada ise (ja seda muidugi ka oma usaldusväärse kosmeetikuga konsulteerides).

Kui tulemust on kiiresti vaja, on üks maskikuuri võimalustest järgmine:

 • 1. nädal: kasuta maski 3 päeva järjest;
 • 2.–3. nädal: kasuta maski 2–3 päeva nädalas;
 • 3.–4. nädal: kasuta maski 2 päeva nädalas;
 • 4.–5. ja järgnevad nädalad: kasuta maski hoodluseks kord nädalas.

Soovi korral võib seda maskikuuri korrata, kasutades maski esimesel nädalal 3 päeva järjest. Kui soovid maskikuuri alustada mõnda teist nahavajadust silmas pidades (nt tegid varem puhastava maskikuuri, kuid nüüd soovid niisutavat maskikuuri), toimi samamoodi. Sama hästi saad ühe maskikuuri raames kasutada ka erinevaid maske.

7. Mask eemaldatud – kuidas edasi?

Kui oled maski vee ja õrnatoimelise puhastusvahendiga maha pesnud, selle kosmeetiliste salvrättide või vatipatjadega eemaldanud, ei ole veel lugu läbi. Nüüd vajab näonahk tavapärast hooldust: toniseerimine, kreemitamine (sõltuvalt soovidest ja naha vajadustest).

8. Ära unusta lisatooteid!

Maski efekti säilitamiseks ja selle toimimise hõlbustamiseks tuleb kasutada sobivaid lisatooteid. Kui kasutad regulaarselt näiteks rasusele nahale mõeldud maski, peaksid lisaks kasutama ka puhastavat toonikut ja kindlasti vähendama näol kasutatavaid rasvaineid (kasuta kergeid geeljaid kreeme), samuti pole soovitatav nahka igapäevaselt paksude õliste jumestustoodetega üle koormata. Kui aga kasutad regulaarselt kuiva naha niisutamiseks mõeldud maski, vajad ka kvaliteetset niisutavat igapäevakreemi ja joo piisavalt vett (naha niisutamiseks seestpoolt).

Ja nüüd on aeg vaadata Douglase mitmekesist maskivalikut e-poes ja Douglase kauplustes ning valida endale sobivaim!

Soovime tõhusat maskitamist!

Comments

Your name
 
Your comment