Mario Badescu Super Peptide seerum: õige lahendus kurdudele, kortsudele ja veetustumisele

Valem, mida ei olnud võimalik saladuses hoida! Selline on Mario Badescu Super Peptide seerum, mida pakuti esialgu ainult tellimuse alusel ettevõtte töötajatele ja pikaajalistele klientidele New Yorgi salongides. Pärast mitu kuud kestnud kasutamist ja tootesse armumist otsustati, et seda valemit ei saa saladuses hoida.

Tuli vaid pudelid täita oma lemmikvalemi seerumiga!

Mis on Super Peptide`i seerum ja mis muudab selle supervahendiks?

Nüüd ei ole Super Peptide`i seerum enam nii salajane lahendus nähtavate vananemistunnuste vähendamiseks ja nende ennetamiseks. Petlikult kerge välimusega seerum pakub rikkalikku sisu, mida traditsiooniliselt seerumilt tavaliselt oodatakse. Nahka masseerides imendub see kohe, et muuta nahk eriti niisutatuks ja siledamaks. Tulemuseks on särav nahk, mis on nagu unenäo täitumine nii hommikuti kui õhtuti – alati, kui on vaja muuta nahk siledamaks.

Kuid ärge laske lihtsal kasutamisel end segadusse ajada – tänu ainulaadsele valemile täidab seerum oma funktsioone tõhusalt igal kellaajal.

Seerum koosneb kahte tüüpi peptiidist, mis aitavad nahka noorendada ja vananemistunnuseid vähendada. Eriti niisutav naatriumhüaluronaadi kompleks ühendab kahte molekulaarset koostisosa, et tagada täiuslik imendumine ja mitmekihiline niisutamine. Seerumit on täiendatud antioksüdandirikka rohelise tee, naistepuna-, aaloe- ja kummeliekstraktiga, samuti värskendava raudrohu- ja taastava punavetikaekstraktiga.

Super Peptide`i seerumist maksimaalse efekti saamiseks on vaja ainult 3 sammu:

1. Puhastage ja toniseerige nahka. Naha paremaks niisutamiseks kasutage Mario Badescu näospreisid. Valige endale sobivaim, et taastada meeldivalt värskendava näospreiga naha niiskustase

2. Kandke 3-4 tilka seerumit näole, kalelale ja dekolteepiirkonnale

3. Seejärel kandke nahale päeva- või öökreem. Nahka siluvaks superduoks päeva jooksul ühendage Super Peptide seerum Mario Badescu Aloe Moisturizer SPF 15 päevakreemiga, õhtul öökreemiga Seaweed Night Cream

Comments

Your name
 
Your comment