Kuus põhjust, miks osta just e-poest

Kohanedes ebatavalise olukorraga, soovitab ka Douglas olla klientidel ettevaatlik ning valida toodete soetamiseks ja heaolu loomiseks just e-pood. Allpool leiad põhjused, miks just e-poest ostmine on niivõrd hea valik.

Võimalus võtta piisavalt aega, et valida õige toode.

Peaaegu et iga ühel meist on tulnud ette kiiruga valida toode, mis pole just kõige sobivam. Internetist ostes on Sul võimalus korralikult tutvuda toote omaduste, mahtude, tagasiside ja paljude muude oluliste teguritega ilma, et keegi Sind segaks.

Tasuta tarne! 

Alates 18.03 kuni 31.03.2020 pakub Douglas e-pood tasuta tarnevõimalust koodiga DELIVERY.  Soovitame valida parima tarneviisi – DPD kontaktivaba tarne. Rohkem infot tarne kohta leiad SIIT. 

Garanteeritud tasuta testrid!

Ostes e-poest, saad Sa alati kaasa vähemalt kaks tasuta tootetestrit uute toodete proovimiseks!

Soodsad pakkumised ainult e-poes!

Douglas e-pood pakub erinevaid soodsaid pakkumisi just internetipoe külastajatele, näiteks Jefree Stari kaubamärk, mida saab soetada ainult e-poest!  Ära maga maha! Tutvu erinevate ostudega kaasatulevate kingitustega SIIN!

Kaitse ennast ja teisi! 

Arvestades riigis kehtestatud ohutusmeetmetega, palume kaitsta nii ennast kui ka teisi ja ilma erilise põhjuseta oma kodust mitte lahkuda. Kuni 01.05 (või kuni järgnevate juhenditeni) üritame isoleerida end muust ühiskonnast, kaitstes ennast, enda lähedasi ja ühiskonda tervikuna! Vali oma lemmiktooted Douglas e-poest!

Saada kingitus!

Douglas e-pood pakub TASUTA võimalust pakkida kingitus ja lisada selle õnnitluskaart.

Comments

Your name
 
Your comment