Kuidas tunda end suurepäraselt ka sügishooajal? Kuus väärtuslikku nõuannet Douglaselt

Olgugi et igal inimesel on asjast oma arvamus, tuleb tõdeda, et sügishooaega peetakse Põhjamaades tihti kõige niiskamaks ja pimedamaks ajaks. Kuidas säilitada positiivset suhtumist ja tunda end suurepäraselt ajal, mil enamik ööpäeva tundidest tuleb veeta pimedas ja päikesekiiri nagu ei näekski? Loe edasi ja leia inspiratsiooni muutmaks sügis oma lemmikaastaajaks!  

Füüsiline tegevus

Me oleme nii erinevad: samal ajal kui üks meist armastab kodulähedast spordiklubi ja külastab seda tihti, seondub mõne teise jaoks sport millegi ebameeldivaga. Kahjuks pole ratast võimalik uuesti leiutada ja peab tõdema, et sportlik tegevus tekitab meeldivaid emotsioone ja annab energiat. Sealjuures ei ilmtingimata rammumeestega kange tõstma minema! Avasta tegevus, mis sobib just Sulle! Soovitame proovida aeroobikat, ujumist, tantsimist, joogat või muid spordialasid, kuni leiad endale sobivaima ja sport pakub sulle rõõmu!

Katseta jahedaid suplusi

Ja rääkides ujumisest… See ei pea olema vaid suvine tegevus! Astu oma mugavustsoonist välja ja mine ujuma ka jahedamal ajal ning pikenda suve! Tõsi, külmas vees ujumine pole asi, millega on võimalik päeva pealt alustada. Selle pärast soovitame eelnevalt tutvuda vastava kirjandusega, proovida alustuseks külma dušši ning leida kaaslane ja julgus.

Veeda rohkem aega õues

Pole halba ilma, on vaid sobimatu riietus! Pane end soojalt riidesse, soeta kena müts, kindad ja vettpidavad jalanõud ning mine metsa või mereäärde jalutama või tutvu Eesti populaarseimate vaatamisväärsustega. Eestis reisida võib ka väljaspool suvehooaega! Kusjuures, korralik vihmamantel paneb armuma ka vihmastesse jalutuskäikudesse!

Kodu – sinu pühakoda

Kodu on koht, kus taastame jõu ja teeme restardi, et suuta edukalt oma teekonnal jätkata.  Kui Su kodu on sassis, tähendab see tihti ka seda, et Su pea on sassis. Hoolitse selle eest, et Su kodu oleks tõepoolest koht, kus taastada jõud ja puhata. Korrasta kapp, korista ära üleliigne, puhasta aknad ja tuuluta toad! Proovi Douglase küünlaid kodusema atmosfääri loomiseks ja lõhnapulkasid meeldiva ja kestva lõhna lisamiseks igasse tuppa.

Aeg millegi julge jaoks!

Suvekuumus muudab tihti peale loiuks.  Kui temperatuuri mõõdik tõuseb, ei mõtle me tihti peale sellele, mida selga panna ja meik ei tule isegi pähe. Kasuta aasta jahedamaid kuid eesmärgipäraselt ja julge midagi muuta! Laki küüned Kinetics uusima kollektsiooni toonides ja proovi väga sügisest huulevärvi.

Uued hobid!

Millal proovisid viimati midagi enneolematut? Kui Sinu argielu on pingeline, soovitame proovida värviraamatuid või kokakunsti, mis on omamoodi mediteerimise eest ja laseb end unustada. Kui Sinu elust on aga puudu midagi ekstreemset, proovi just vastupidist ja ära kunagi karda oma mugavustsoonist välja astuda. Sügis on õige aeg julgeda külastada esimest tasuta tantsutundi, minna nii kaua aega edasilükatud õpingutele või hakata lõpuks õppima uut keelt. Julge hundi rind on rasvane!

 

 

Pea meeles, et täielik südamerahu saabub vaid siis, kui mitte ükski väline asjaolu ei suuda enam kõigutada Sinu sisemist maailma. Kõige aluseks on oma argipäeva ülesehitamine! Pööra tähelepanu detailidele, jälgi oma tundeid ja ära lase halval ilmal oma meeleolu kõigutada.  Meil on vedanud, et elame keskkonnas, kus saame nautida kõiki nelja aastaaega. Jääb vaid üle võimalust kasutada!

Comments

Your name
 
Your comment