17 soovitust, kuidas veeta kodus kvaliteetselt aega

Meie soovitame leida igas olukorras midagi positiivset! Kuidas veeta vahvalt aega kodus, hoolitsedes enda ja oma heaolu eest? 

Ühiskond jaguneb tavaliselt kaheks: need, kelle jaoks liiga pikk kodusolemine tekitab probleeme, ja need, kes on sellisest võimalusest vaimustuses. Sel korral pole aga vahet, millise tüübi juurde Sa kuulud. Altpoolt leiad väärtuslikke soovitusi, kuidas veeta kodus kvaliteetselt aega. 

Vaata üle oma iluhooldustoodete kogu!

Kas teadsid, et ripsmetušši peaks vahetama iga kolme kuu tagant, näomaski kord 1-2 aasta jooksul ja huulepulka kord aastas? Vaata oma tooted üle, kontrolli kehtivusaegu ja vabane kõigest üleliigsest, jättes sedasi ruumi uutele toodetele, mis tulevad tõesti kasuks ära. Loo nimekiri asjadest, mida tahaksid soetada ja uuri asja!

Katseta!

Kui Sind kimbutab igavus, ära lase sel endast võitu saada! Katseta kodus olemasolevaid tooteid, otsi innustust Youtube’ist ja löö end üles suursuguseks õhuks! Mis siis, et keegi teine Sind täna õhtul ei näe. Tee seda enda jaoks! Nii tead Sa järgmine kord, kui Sind kutsutakse uhkele sündmusele, täpselt mida Sa vajad, et end valmis seada!

Korralda spaapäev!

Viska kõik vabandused kõrvale! Korralda suurepärane spaapäev ainult ise endale! Süüta oma lemmikküünal, pane selga oma lemmikhommikumantel, mine lõhnavasse vanni või dušši alla! See tekitab hea meeleolu. 

Loe!

Isegi kui see pole Sinu hobi, leiad Sa endale kindlasti sobiva raamatu. Uuri oma raamaturiiulit või ka e-keskkonda ja loe imeliste naiste kohta, kes on palju saavutanud. Leia indu!

Helista oma lähedastele!

Tehnoloogia tagab tänapäeval suurepärase võimaluse suhelda üksteisega üle pikkade vahemaade. Võta ühendust oma lähedastega, ole eriti hooliv. Kusjuures Douglas pakub suurepärast võimalust ostu sooritamise hetkel tasuta pakkida kingid ja lisada neile õnnitluskaart! 

TUTVU DOUGLASE PAKUTAVATE TOODETEGA, ET KODUS VEEDETUD AEG KVALITEETSEMALT MÖÖDUKS 

Loo kvaliteetne playlist, mille kuulamine toob Sulle rõõmu! 

Võta aeg maha ja vaata filmi või sarja, mida oled siiamaani pidevalt edasi lükanud!

Kirjuta! Luule, biograafia, romaan. Võimalik, et Sul on peidetud andeid! 

Pildista! Mine jalutuskäigule või proovi pildistada siseruumides, mängides valguse ja esemetega. Selleks ei ole vaja head kaamerat! 

Mängi lauamänge! On aeg pühkida tolm ammu unustatud mängudelt. 

Valmista endale midagi imelist. 

Proovi sportlikke harjutusi siseruumides (näiteks jooga). 

Õpi selgeks uus keel! Praegu on saadaval palju tasuta vahendeid, mis aitavad omandada uut keelt. 

Tee telefonis ja arvutis suurpuhastust! Selleks oli juba ammu aeg! Veeda aega, vabanedes kõigest üleliigsest oma elektroonilistes seadmetes. 

Šoppa e-poes! 

Planeeri oma järgmise aasta puhkust! 

Puhka!

Douglas soovib produktiivseid, kuid rahulikke tulevasi nädalaid! Kaitseme üks teist ja ise ennast!

Comments

Your name
 
Your comment