-20% Douglas.ee! Kood: PINK | 06.08.-08.08.2020.

9 toodet, mis aitavad jõulupeoks ette valmistuda, et vapustav välja näha

Selleks et peopäeval oleks Sul täiuslik välimus, ei piisa enda kiirkorras korda tegemisega peoeelsel hommikul. Õige ettevalmistus algab PRAEGU – vähemalt paar nädalat enne suurt üritust. Pakume Sulle 9 toodet, mis aitavad nahal, juustel ja kehal peopäeval näha välja suurepärased ning Sul endal tunda ennast vapustavalt!

1. Näokoorija

Puhas ja terve näonahk on hea välimuse eeltingimus. Et aidata maskidel, seerumitel ja muudel vahenditel nahka paremini imenduda ning aktiivsemalt mõjuda, eemalda nahalt surnud rakud, kasutades 1–2 korda nädalas koorijat.

2. Näomask

Isegi siis, kui järgid rangelt hommikust ja õhtust nahahooldusrituaali, on nahale vajalik lisahoolitsus 1–2 korda nädalas. Kanna puhastatud ja kooritud nahale mask, et saada lisaniisutust ning -toitmist. 

3. Keha vormivad vahendid

Ühelt poolt unistame uue aasta vastuvõtmisest oma parimas vormis ja ilusaimas kleidis, kuid teisalt soovime nautida kõiki jõulupidusid, kohtumisi sõpradega ning hõõgveiniõhtuid. Kui ka Sinul on detsember sportimise ja tervisliku toitumise rütmi segamini ajanud, ära karda – kõik pole veel kaotatud! Proovi lisaks hoolitsemisele oma menüü ja liikumise eest keha korrigeerivaid plaastreid ning figuuri korrigeerivaid kreeme, mis muudavad kehajoone pringimaks ja võimalik, et aitavad kaotada mõne sentimeetri vööümbermõõdust ilma liigse vaevata!

4. Isetooniv vahend

Kui suvepäevitus on juba ammu maha kulunud, on aeg võtta kätte isetooniv vahend! Kui alustad aegsasti, jõuad enne jõulupidusid saada ilusa, pronksja päevituse, mis paneb Sinu naha särama.

5. Kutiikulaõli/-seerum

Külm ilm ja küte kuivatavad nii nahka kui ka juukseid. Kui tavaliselt hoolitseme naha ja juuste eest maskide abil, siis unustame sageli küüneümbrusnaha. Kujunda igaõhtune harjumus kanda kutiikulatele toitvat õli või seerumit!

6. Tugevdav vahend jalgadele

Plaanid peoüritusele minnes lühikese kleidi selga panna? Hoolitse selle eest, et Su jalad näeksid veatud välja! Pakume Sulle vahendeid, mis aitavad võidelda tselluliidiga, muudavad naha pringimaks ja soodustavad isegi rasva põletamist!

7. Juuksemask

Valmista juuksed peohooajaks ette, hellitades neid kord nädalas juuksemaskiga. Peamine on leida oma juuksetüübile ja vajadustele sobiv mask, võttes arvesse, kas juuksed on värvitud või loomulikud, sirged või lokkis, kuivad või rasused.

8. Vistrikevastane vahend

Igaüks teab olukorda, kui enne tähtsat üritust või pildistamist ilmub äkki ootamatu punnike. Et see ebameeldiv üllatus ei rikuks meeleolu, hoia kosmeetikakotis tõhusat vistrikevastast vahendit!

9. Vahend dekolteepiirkonna tugevdamiseks

Kui kavatsed selga panna sügavama kaelusega kleidi, ära unusta hoolitseda kaela ja dekolteepiirkonna eest. Just need piirkonnad reedavad kõige sagedamini naise tõelise vanuse. Kord nädalas hellita kaela ja dekolteepiirkonda niisutava ja nahka tugevdava maskiga!  

Milliseid vahendeid kasutad Sina pühadeks ettevalmistumisel?

Comments

Your name
 
Your comment