NÕUANDED PAREMAKS RASEERIMISEKS KIEHL’SI TOODETEGA

KÕIGEPEALT VALMISTA NAHK ETTE

Maksimaalse mugavuse tagamiseks soovitab Kiehl's raseerimist pärast sooja vanni või dušši, kui poorid on lõdvestatud ja habe pehmemaks muutunud. Ühtlase tulemuse saavutamiseks soovitame hoida enne raseerimist näol niisket sooja rätikut. Sobiva näokoorija kasutamine vahetult enne raseerimist pehmendab ja tõstab karvakesi kergemaks ja hoolsamaks raseerimiseks ning vähendab sissekasvanud karvade arvu miinimumini.

TÄPNE RASEERIMISKOGEMUS KIEHL‘SI RASEERIMISKREEMIGA

Meie raseerimiskreemi eelistest ja mugavusest maksimaalse kasu saamiseks on kõige olulisem kanda väga õhuke tootekiht raseerimispiirkonnale. Vaja on vaid õhukese paberi paksusega kihti – paks kiht muudab raseerimisprotsessi raskemaks ja võib ummistada raseerijat. Masseeri toode hoolikalt nahale, et kõik piirkonnad oleksid kaetud, mis tagab maksimaalse kaitse võimaliku raseerimisel tekkiva ärrituse eest.

MEIE SOOVITUSLIK RASEERIMISTEHNIKA

Kasutades teravat raseerimistera/raseerijat, mida on soojendatud kuuma jooksva vee all, raseeri karvakesi nende kasvamise suunas, loputades tera kuumas vees iga korra järel. Väldi raseerimist risti või karvakasvule vastupidises suunas, sest see tõmbab nahka vales suunas, põhjustades väikseid sisselõikeid ja nahaärritust, mis on kõige sagedasem sissekasvanud karvade põhjus. Pärast raseerimist loputa nägu hoolikalt jaheda veega ja kuivata seda pehme rätikuga.

RAHUSTA NAHKA PÄRAST RASEERIMIST

Pärast raseerimist rahusta nahka, kandes näole Ultimate Razor Burn & Bump Reliefi, samuti ära unusta niisutada nahka nahatüübile sobiva Kiehl'si niisutajaga.

Comments

Write a comment