MIDA KINKIDA NOORUKILE JÕULUDEKS?

Rääkides nahahooldustoodetest, parfüümidest ja jumestustoodetest, kujutame sagedamini ette naist, kes orienteerub valikus, teab oma maitset ning teeb läbimõeldud ostusid. Aga kuhu jäävad noored? Just noorte nahahoolduse harjumustel on tohutu tähtsus, kuna nemad valivad jumestustooteid julgelt ja innukalt ning proovivad entusiastlikult igat uusimat iluhooldustrendi ja tootesarja. Värvid, energia, filosoofia ja popkultuuri ikoonid – iga pisidetail aitab väljendada isiksust.  Rõõmustame jõulude ajal noori ja julgeid!

1. LÄBIMÕELDUD NÄONAHAHOOLDUS

Teismeeas tehakse näohoolduses sageli vigu, mis hilisematel aastatel maksavad valusalt kätte ning mistõttu tuleb võidelda ebameeldivate tagajärgedega. Hiljem mõeldakse, et oleks ometi keegi mulle rääkinud, õpetanud ja näidanud, kuidas näonaha eest hoolitseda. Hormonaalse tasakaalu kadumise tõttu muutub nooruki näonahk probleemseks ning seda tuleb parandada sobivate vahendite abil. Näonaha seisund mõjutab otseselt ka enesekindlust, kuid häbelikkus või teadmatus takistab õige lahenduse otsimist. Loomulikult ei ole küsimus nii lihtne ja seda tuleb lahendada kompleksselt, hinnates ka toitumist, elustiili, kuid ka nahahooldusrutiinil on väga oluline roll. Sa võid olla see inimene, kes aitab noorukil leida sobivaimad vahendid. 

Nii poiste kui tüdrukute puhul on peamine näo puhastamine, kasutades sobivat näovett, samuti puhastavat ja niisutavat näomaski. Kõige tähtsam on mitte muuta nahka liiga kuivaks. Siin aitavad kerge konsistentsiga geel-kreemid. DOUGLASe kauplustes leidub nii kohapeal kui ka veebis erinevaid näohooldussarju nooruki näonahale. Eriti soovitame spetsiaalselt noortele mõeldud Eisenbergi tootesarja, kaubamärkide Revox ja Ordinary valikut ning Mario Badescu ja One.Two.Free! tooteid, mis on mõeldud vistrike vastu võitlemiseks.

2. KAUBAMÄRGI NÄGU JA SÕNUMIEDASTAJA

Popkultuuril on määrav roll noorte igapäevaelus, mistõttu on kaubamärgi või toote tuntud nimi ja originaalse filosoofiaga sõnumiedastaja suur lisandväärtus. DOUGLASe riiulitel leidub Ariana Grande'i lõhnade valikut, Kylie Jenneri näo-, keha- ja jumestustooteid ning NYXi tooteid, mis on loodud inspireerituna populaarsest Netflixi seriaalist „Sex Education”.

3. JULGUS JA EKSPERIMENTEERIMINE

Erksad värvid, tugevad toonid ja eksperimenteerimine! Millal siis veel, kui mitte nooruses. Noor daam rõõmustab arvatavasti rohkem erksa ja külluslikku lauvärvipaleti üle, kui ühe peene tagasihoidliku tooni üle. See on aeg, mil otsida oma stiili, proovida kõike, mida pakutakse, kuni leiad õige tee. DOUGLASe sarjas on suurepäraseid soodsama klassi jumestustooteid. Tüdrukud armastavad eriti kaunilt kujundatud lauvärvipalette SUMMER ja SPRING VIBES. Ilus, praktiline, naiselik kingitus. Muide, kogu DOUGLASe kollektsioonil on praegu meeldivad allahindlused

Nooruslikke julgeid jumestustooteid erinevates toonides pakuvad ka kaubamärgid NYX ja MAC.

4. NOORIMATELE

Ei tasu unustada ka kõige nooremaid – beebisid, kelle õrna ja tundliku naha eest tuleb hoolitseda eriti leebelt.  Pakume ka kõige väiksematele looduslikke vannitooteid, kehaõlisid ja losjoone WELEDA, Madara ja KIEHL’Si tootevalikust. Praegu tasub eriti mainida WELEDA saialille näokreemi, mis kaitseb nägu, moodustades kaitsekihi ja kaitstes sel viisil beebi õrna nahka karmide ilmastikutingimuste – külma ja tuule eest.

5. ILUSAD ÜLLATUSED

Sa jõuad veel rõõmustada oma noorukit kogu detsembri jooksul, kinkides talle ühe ilusatest DOUGLASe advendikalendritest. 24 väikest naiselikku üllatust kuni päris jõuludeni – naeratuseks, iluks, enda eest hoolitsemiseks. Kujunda harjumus hellitada end ja hoolitseda enda eest iga päev. Vali juba praegu, advendiaeg on kohe käes.

DOUGLAS soovib sooja ja helget novembrikuu lõppu armsate inimeste keskel ning valmistumist musta reede üllatusteks.

Comments

Write a comment