10 sammu OPIga perfektseks koduseks maniküüriks.

Jah, perfektne maniküür kodustes tingimustes ei ole midagi keerulist kui sul on natuke oskusi ja sinu käsutuses on head küünehooldustooted ja tarvikud ning lühike üksikasjalik juhend. Koostöös küünehooldusspetsialisti ja koolitaja Elina Brigega koostas OPI soovitused lihtsaks ja ohutuks maniküüri tegemiseks kodustes tingimustes.

1.

Pane valmis kauss sooja veega ja kasta sõrmeotsad 5-10 minutiks vette.

2.

Kanna küüneümbrusnahale kooriv küünenahakreem, soovitame koorivat küünenahakreemi OPI Exfoliating Cuticle Cream, ja oota 30 sekundit, seejärel lükka küünenahapulga või apelsinipuust pulgaga küünevalli õrnalt tagasi.

3.

Pese kooriv küünenahakreem harjaga maha ja kuivata käed salvrätikuga.

4.

Anna küüntele ühesuunaliste liigutustega kuju küüneviili abil.

5. 

Kasuta ühekordseid salvrätikuid OPI Nail Wipes ja küünepuhastajat OPI NAS`99 Nail cleanser ning valmista küüneplaadid ette püsivaks lakikatteks. Lisaks võid soovi korral kasutada ka vahendit OPI Bon Aid laki parema nakkuvuse tagamiseks. See tasakaalustab küüne loomulikku pH-taset ja tagab laki parema nakkuvuse.

6.

Kanna küüntele õhuke kiht OPI klassikalist küünelaki aluslakki või kasuta julgelt kolm-ühes vahendit Start To Finish: aluslakk, pealislakk ja küünetugevdaja.

7.

Kui aluslakk on täielikult kuivanud, kanna küüntele õhuke kiht meelepärast fantastilist OPI küünelakitooni.

8.

Kanna kuivanud lakikihile veel üks küünelakikiht.

9.

Kui lakikihid on kuivanud, kanna viimasena kiht OPI klassikalise küünelaki pealislakki või Start To Finish 3in1 lakki suurepärase läike ja püsivuse lisamiseks.

10.

Kui soovid välja näha ja tunda end maksimaalselt hästi, on vaja niisutada ja kaitsta ka käenahka. Protseduuri lõpetamiseks kanna küüneümbrusnahale masseerivate liigutustega OPI küünenahaõli, mis aitab kaitsta, taastada ja tugevdada küüsi, ning niisuta ja toida käenahka (olenevalt hooajast) OPI kaitsva käte-, küüne- ja küünenahakreemiga, mille spetsiaalne koostis on rikastatud alfa-hüdroksühapetega ning ennetab kuiva ja kareda küünenaha tekkimist. Suureõielise kakaopuu vilja või ja avokaado lipiidide kompleks säilitab vajalikku niiskust.

Comments

Write a comment