BLOG

Uue aasta lubadus on, et iga päev oleks ilus ja särav välimus

Lihtne ja tõhus plaan, kuidas säilitada kaunis nahk ja terved juuksed kogu aasta vältel.

AlgusVaata, kuidas kiiresti ja lihtsalt tuua enda majja jõulutunnet!

Kas suudad uskuda, et kuni jõuludeni on jäänud vaid loetud nädalad? Aknatagune vaade meenutab jätkuvalt küll  sügist ja ka ilmaennustused ei taha lumetekki veel lubada… Polegi ime, et paljudele pole veel jõulutunne naha alla pugenud, kuid me kõik unistame sellest juba mõnda aega. 

Douglas9 toodet, mis aitavad jõulupeoks ette valmistuda, et vapustav välja näha

Selleks et peopäeval oleks Sul täiuslik välimus, ei piisa enda kiirkorras korda tegemisega peoeelsel hommikul. Õige ettevalmistus algab PRAEGU – vähemalt paar nädalat enne suurt üritust. Pakume Sulle 9 toodet, mis aitavad nahal, juustel ja kehal peopäeval näha välja suurepärased ning Sul endal tunda ennast vapustavalt!

Douglas7 naisetüüpi ja jõulukingitused, mis rõõmustavad just neid

Mis on kinkimise puhul kõige keerulisem? Leida õige, kõige sobivam ja täiuslikum kingitus. Kui otsid jõulukingitust sõbrannale, õele, emale või kolleegile, aitab Sind Douglase kingituste giid.

DouglasNõuanded, kuidas pakkida jõulukingitusi kaunilt, aga samas lihtsalt

Me ei suuda seda uskuda, kuid pühadeaeg on juba alanud! Kohe, kui lõpetad jõulusisseostude tegemise, on aeg mõelda kingituste ilusa pakendi peale. Kusjuures kaunilt pakitud kingitused on ka suurepärane jõulukaunistus igasse koju.

Douglas11 võimalust, kuidas kodus jõulumeeleolu luua

Kas suudad uskuda, et jõuludeni on jäänud vaid mõned nädalad? Pilt akna taga näeb küll rohkem sügise moodi välja ja ka ilmateade ei luba kohe lumevaiba saabumist...  Pole ime, et paljudel jõulude lähenemise tunnet veel pole – kuid me kõik igatseme seda.

AlgusGraveeri nimi armsama lõhnaõlipudelile

03.12-15.12.2019 pakub Douglas.ee e-pood Sulle suurepärast võimalust – isikustada lõhnaõlisid!  Graveeri enda või oma lähedase nimi tema lemmik lõhnaõlipudelile ja tee talle kingitus!

IluSUBLIME TAN, KAUNI NAHA PÄIKESEKAITSE

Loodusest inspireeritud kõrgtehnoloogilne nahahooldus ilusa naha heaks.

AlgusDouglase ilufestival

IluSagedasemad vead jumestuse tegemisel ja kuidas neid parandada

17 sagedasemat viga jumestamises ja praktilised nõuanded nende vältimiseks.