BLOG

Ilu2.osa Üks lauvärvipalett – lugematu hulk võimalusi!

Ennist tutvustasime Douglas klientidele võimalusi, kuidas kasutada Douglas Miami Fever lauvärvipaletti.  Nüüd soovitab Douglas oma julgele ostjale lauvärvi paletti Palm Springs, kuhu kuulub 14 ultrapigmenteeritud dünaamiliselt pastelset tooni.  

IluÜks lauvärvipalett – lugematu hulk võimalusi!

Ära karda erineda ja olla märgatav!  See ere sirelivärv jääb kõigile, kes Sind näinud on, meelde veel pikaks ajaks.  Selle meigi tegemiseks, tuleb Sul Douglas Miami Fever lauvärvi paletist kasutada järgmisi toone.

ElustiiliSoovitused juuksehoolduseks

Juuksed on naise kauneim ehe, kuid pidev viimistlemine, pesemine ja värvimine võib viia püsivate tagajärgedeni ja juukseid pöördumatult kahjustada.  Tutvu nõuannetega, kuidas hoida juuksed terve ja kaunina!

AlgusUUS KAUBAMÄRK DOUGLASES: ANASTASIA BEVERLY HILLS

Rumeenias sündinud ilutoodete looja Anastasia Soare võttis kasutusele oma nimega kaubamärgi Beverly Hillsi juhtivas salongis 1997. aastal ja tõi turule esimese tootesarja 2000. aastal. Inspireerituna kreeklaste jumaliku näo kuldlõike geomeetriast loob ABH kõrgelt hinnatud kosmeetikatooteid kirglikele ja teadlikele tarbijatele.

DouglasManiküür kodustes oludes

Arvestades praeguse olukorraga riigis ja maailmas, palub ka Douglas jääda koju ja hinnata oma prioriteete. Altpoolt leiad väärtuslikud soovitused küünte hooldamiseks kodustes tingimustes.  

AlgusDouglas soodsaimad pakkumised

Tule ja tutvu soodsaimate Douglase selle kuu pakkumistega! Ostle turvaliselt e-poes ja leia kõik, mida Su süda ihaldab!

Elustiili17 soovitust, kuidas veeta kodus kvaliteetselt aega

Meie soovitame leida igas olukorras midagi positiivset! Kuidas veeta vahvalt aega kodus, hoolitsedes enda ja oma heaolu eest? 

ElustiiliKuus põhjust, miks osta just e-poest

Kohanedes ebatavalise olukorraga, soovitab ka Douglas olla klientidel ettevaatlik ning valida toodete soetamiseks ja heaolu loomiseks just e-pood. Allpool leiad põhjused, miks just e-poest ostmine on niivõrd hea valik.

KaubamärgidPANEME PROOVILE! ECOOKING KOSMEETIKA, MIDA SAAKS SÜÜA

Ecooking kaubamärk toob meieni laia valiku orgaanilisi näo-, keha- ja juuksehooldustooteid, mida toodetakse väikeses Taani tehases, pöörates erilist tähelepanu selle mõjule tervisele ja ümbritsevale keskkonnale.

AlgusGraveeri nimi lõhnaõlipudelile või meigitootele

27.02.-06.03.2020. pakub Douglas.ee e-pood Sulle võimalust muuta oma lõhnaõli või lemmik meigitoode isiklikumaks! GRAVEERI ENDA VÕI OMA LÄHEDASE NIMI tema lemmik ilutootele ja tee armas kingitus!

Rohkem infot meie kampaania tingimuste kohta leiad allolevas tutvustuses!