BLOG

ElustiiliKuus põhjust, miks osta just e-poest

Kohanedes ebatavalise olukorraga, soovitab ka Douglas olla klientidel ettevaatlik ning valida toodete soetamiseks ja heaolu loomiseks just e-pood. Allpool leiad põhjused, miks just e-poest ostmine on niivõrd hea valik.

KaubamärgidPANEME PROOVILE! ECOOKING KOSMEETIKA, MIDA SAAKS SÜÜA

Ecooking kaubamärk toob meieni laia valiku orgaanilisi näo-, keha- ja juuksehooldustooteid, mida toodetakse väikeses Taani tehases, pöörates erilist tähelepanu selle mõjule tervisele ja ümbritsevale keskkonnale.

AlgusGraveeri nimi lõhnaõlipudelile või meigitootele

27.02.-06.03.2020. pakub Douglas.ee e-pood Sulle võimalust muuta oma lõhnaõli või lemmik meigitoode isiklikumaks! GRAVEERI ENDA VÕI OMA LÄHEDASE NIMI tema lemmik ilutootele ja tee armas kingitus!

Rohkem infot meie kampaania tingimuste kohta leiad allolevas tutvustuses!

ElustiiliUusaastalubadused – armastades, hoolitsedes ja mõeldes endale!

Uus aasta ja uued ettevõtmised on loomulikult väga olulised, kuid veelgi tähtsam on mitte ainult midagi ette võtta, vaid tõesti üritada täita seatud eesmärgid.  Ja seda mitte ainult esimestel uue aasta päevadel või kuul, vaid terve aasta jooksul, sest ainult sel viisil on võimalik jõuda tulemusteni – pühendumuse ja vahel isegi raske tööga.  Aga mida siis õige ette võtta? 

IluJuuste tervise eest hoolitsemine

Ei öelda niisama, et juuksed on naise kauneim ehe.  Maailmas on nii palju erinevaid juuksetüüpe.  Isegi inimestel, kelle juuksed on juba loomulikult väga terved, on tarvis juuksehooldusrutiini.  Allpool on toodud kasulikud juuksehooldusnipid.  

IluSoovitusi naistepäeva vahvaks tähistamiseks

Kõigi maailma naiste auks tähistame 8. märtsil rahvusvahelist naistepäeva.  Tihti vaatame maailmakuulsaid edukaid naisi suu ammuli, silmad imetlust täis. Heaks näiteks on Michelle Obama – kunagise USA presidendi abikaasa – tugev, intelligentne ja edukas naine, kes seisab vaeste naiste ja tüdrukute õiguste eest.  Kuid jälgides teisi naisi võime unustada, mille oleme ise viimase aasta aja jooksul saavutanud: meie suurimad edulood ja ligimeste toetamine.  Me ei tohi unustada oma igapäeva pingutusi ja väljakutseid!

Ilu5 sõbrapäeva meeleolu loovat soovitust

Kas ka Sulle tundub vahel, et pühad tuhisevad tähelepanematult mööda?

Uue aasta lubadus on, et iga päev oleks ilus ja särav välimus

Lihtne ja tõhus plaan, kuidas säilitada kaunis nahk ja terved juuksed kogu aasta vältel.

AlgusVaata, kuidas kiiresti ja lihtsalt tuua enda majja jõulutunnet!

Kas suudad uskuda, et kuni jõuludeni on jäänud vaid loetud nädalad? Aknatagune vaade meenutab jätkuvalt küll  sügist ja ka ilmaennustused ei taha lumetekki veel lubada… Polegi ime, et paljudele pole veel jõulutunne naha alla pugenud, kuid me kõik unistame sellest juba mõnda aega. 

Douglas9 toodet, mis aitavad jõulupeoks ette valmistuda, et vapustav välja näha

Selleks et peopäeval oleks Sul täiuslik välimus, ei piisa enda kiirkorras korda tegemisega peoeelsel hommikul. Õige ettevalmistus algab PRAEGU – vähemalt paar nädalat enne suurt üritust. Pakume Sulle 9 toodet, mis aitavad nahal, juustel ja kehal peopäeval näha välja suurepärased ning Sul endal tunda ennast vapustavalt!