BLOG

Elustiili6 meigitrendi talveks – kõik silmadest

Võimalik, et kosmeetika kasutamine pole sel aastal nii aktuaalne olnud, sest palju aega veedetakse kodus ning kodust väljaspool tuleb pool näost katta 2020. aasta populaarseima aksessuaariga – riidest näomaskiga. Need põhjused on kindlasti olnud ettekääne meikimisele vähem mõtlemiseks. Kuid aasta kõige ilusam aeg ja pühad on ideaalne aeg, et naasta jälle veidi unustatud meigiharjumuste juurde. Ole selleks valmis, saades teada 2020. aasta talvistest meigitrendidest, mis rõhutavad ja muudavad täiuslikumaks just silmi. Olenemata sellest, kas pühi tähistatakse väikeses tuttavate ringis või kodus, on need meigitrendid värvikaks aastalõpuks kasulikud.

ElustiiliÕige lõhna leidmise teejuht

Lõhnad on loomingulise ja emotsionaalse maailma osaks. Nad võivad mälestusi esile tuua sama lihtsalt kui tolmuse fotoalbumi fotod. Lõhnaained, nagu ka see fotoalbum, kuuluvad teatud lõhnaperekonda, millega tutvudes leiate lihtsalt ja kiiresti endale kõige sobivamad. See lõhnade kunst on ka terve teadus. Toome päevavalgele lõhnade saladused, mille abil leiate endale kõige meeldivama lõhna kergemini.

AlgusHalloween‘i grimm – 1920. aastate nukk

Sel aastal jäävad suursugused maskipeod ära, kuid Halloween‘ipühasid ei ole keegi tühistanud. Võtke oma õudne kostüüm kapist välja, pange jube ilus grimm peale ja pidage oma sõpradega Halloween‘ipidu kaugvariandina!

ElustiiliKANEPISEEMNEÕLI TEIE NAHALE

Kui rääkida looduslikust nahahooldusest, ei saa sel teemal arutelu lõpetada ilma kanepist rääkimata. Kanep on uus trend kosmeetikas, mis tõotab muuta looduslikku nahahooldust viisil, mida me pole kunagi varem ette kujutanud. 

ElustiiliMario Badescu oktoobrikuised nahahoolduse soovitused

Sügiseseks muutunud ilmad tähendavad seda, et enamik nahatüüpe igatseb tasakaalu ja suuremat niisutuse järele. Ennustamatu temperatuuri üles ja alla kõikumine muudab naha väliskihi terviklikkuse säilitamise esmatähtsaks.

ElustiiliThe Ordinary – kuus must have toodet

The Ordinary on populaarne nahahoolduse kaubamärk, mis on alates oma loomisest pidevalt kasvanud. Väga kvaliteetse koostisega, kuid samas mõistlike hindadega toodetega on The Ordinary nahahoolduse kaubamärk, mille keskne osa on nii teaduslik tootearendus kui ka loodus. 

KaubamärgidTestime Douglas Make Up!

Lugege uusimat Douglase ajaveebiartiklit ja õppige meiki looma, kasutades ainult Douglase tootesarja!

ElustiiliMario Badescu Super Peptide seerum: õige lahendus kurdudele, kortsudele ja veetustumisele

Valem, mida ei olnud võimalik saladuses hoida! Selline on Mario Badescu Super Peptide seerum, mida pakuti esialgu ainult tellimuse alusel ettevõtte töötajatele ja pikaajalistele klientidele New Yorgi salongides. Pärast mitu kuud kestnud kasutamist ja tootesse armumist otsustati, et seda valemit ei saa saladuses hoida.

ElustiiliNÄONAHA HOOLDUSRITUAAL CRYSTALLOVE‘IGA

CRYSTALLOVE loodi, armastades loodust ja ümbritseva maailma ilu. Värvikatele mineraalidele ja nende omadustele tuginedes loodi näo- ja kehamassaaži ainulaadne tooteseeria. Igaüks neist on kordumatu. Ainulaadse värvi ja säraga. Lisaks kivide energia ka rahustab ja tagab tasakaalu.

Skinlove by ARTEMIS kingib unelmate puhta naha

Punetus, ebapuhtused, läige? Stopp! Uus süsteemne hooldussari skinlove by ARTEMIS kingib teile klaari naha.