FREE DELIVERY | 01.02.-28.02.2021

BLOG

AlgusGraveeri nimi lõhnaõlipudelile või meigitootele

24.02.-04.03.2021. pakub Douglas.ee e-pood Sulle võimalust muuta oma lõhnaõli või lemmik meigitoode isiklikumaks! GRAVEERI ENDA VÕI OMA LÄHEDASE NIMI tema lemmik ilutootele ja tee armas kingitus!

Rohkem infot meie kampaania tingimuste kohta leiad allolevas tutvustuses!

IluRipsmetuššide juhis: kuidas leida enda ripsmetele sobivaim ripsmetušš

Ideaalset ripsmetušši ei ole lihtne leida. Kõik ripsmed on erinevad, nagu ka ripsmetušid.

Kas teie ripsmed on liiga õhukesed, lühikesed või sirged? Kas ripsmetušš võiks seda muuta? Selgitame, mille poolest erinevad ripsmetuššide harjad, ja aitame leida ideaalse ripsmetuši teie ripsmetele.

ElustiiliSUHKUR on tervisliku naha vaenlane

Olgugi et suhkur on keha energiaallikas, on hästi teada, et see mõjutab meie keha ja tervist suurel määral alates ülekaalust ja ebameeldivast kehakujust kuni kõrge vererõhu ja diabeedini. Kuid kas olete kunagi selle peale tulnud, et ülemääraselt nn suhkrune keha on naha kõige hullem õudusunenägu?

ElustiiliThe Ordinary – kuus must have toodet

The Ordinary on populaarne nahahoolduse kaubamärk, mis on alates oma loomisest pidevalt kasvanud. Väga kvaliteetse koostisega, kuid samas mõistlike hindadega toodetega on The Ordinary nahahoolduse kaubamärk, mille keskne osa on nii teaduslik tootearendus kui ka loodus. 

ElustiiliMario Badescu Super Peptide seerum: õige lahendus kurdudele, kortsudele ja veetustumisele

Valem, mida ei olnud võimalik saladuses hoida! Selline on Mario Badescu Super Peptide seerum, mida pakuti esialgu ainult tellimuse alusel ettevõtte töötajatele ja pikaajalistele klientidele New Yorgi salongides. Pärast mitu kuud kestnud kasutamist ja tootesse armumist otsustati, et seda valemit ei saa saladuses hoida.

ElustiiliMIKRONÕELRAVI

Võimalik, et pelgalt sõna „nõelad“ kuulmisel muutuvad paljud meist ärevaks, kuid seekord pole muretsemiseks põhjust. Mikronõelravi (inglise keeles microneedling) on mitmekülgne ravi, mis on laialt levinud iluhoolduses ja pakub suuri eeliseid nahahoolduses. Räägime sulle lähemalt sellest imeliselt tõhusast nahahooldusmeetodist, mida saad ise teha ka kodus.

Uue aasta lubadus on, et iga päev oleks ilus ja särav välimus

Lihtne ja tõhus plaan, kuidas säilitada kaunis nahk ja terved juuksed kogu aasta vältel.

DouglasPole see õige? Vahetame välja!

Douglas pakub ajavahemikul 01.12.-31.12.2020 eksklusiivset teenust – vajadusel vahetada juba soetatud kingitus teise vastu. Rohkem infot pakkumise kohta leiad siit!

ElustiiliViis nõuannet lõhnade kingituseks valimisel

Lõhnade kinkimisel jääb kingirõõm pikaks ajaks püsima. See loob mälestusi ja tuletab meelde nii lõhna saaja kauneimaid hetki kui ka kinkijat ennast. Valides ja panustades aega kingituse saajale sobiva lõhna valimisel, muutuvad lõhnad üheks isiklikumaks ja läbimõeldumaks kingituseks, mida pühadeks kinkida.

ElustiiliNÄOMASKI KANDMISE PAHUPOOL – MASKNE

Sel aastal on elu muutunud mitmel ootamatul moel, kuid üks asi, mida  me kindlasti ette ei näinud, on uus nahaprobleem – maskne, mida põhjustab näomaski kandmine.