TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

BLOG

12 toitu, mis panevad sinu naha särama

Esimese asjana märkame inimese juures tema nägu – silmi, naeratust ja näonahka. Õigel ja regulaarsel näonahahooldusel on hindamatu väärtus, kuid sama tähtis, kui see, mida sa nahale kannad, on ka toitumine. Tervislike toodete valikus on mõned, mille kasutamine aitab sinu nahal särada!

Suviste soengute soovitused

Kallid naised! Siin on Douglase soovitused, kuidas teha hetkel kõige rohkem moes olevaid ja naiselikumaid soenguid ning milliseid kaitsevahendeid päikeselise ilmaga kasutada. 

Juuste tervise eest hoolitsemine

Ega asjata öelda, et juuksed on naise kaunim ehe. Maailmas on nii palju erinevaid juuksetüüpe. Isegi juba naturaalselt väga tervete juuste inimestel on juuksehooldusrutiini vaja. Allpool kirjeldame väärtuslikke näpunäited juuksehoolduseks.

Tunne end värskena hommikust õhtuni

Niipea kui väljas hakkab õhutemperatuur tõusma, tekib meil üks kõrvaltoime, millest pigem tahaks hoiduda. See on keha reaktsioon kuumusele, lühidalt öeldes – higi. Tüdrukud, ärge aga muretsege: valides õige toote ja kasutades mõnd nutikat iluhooldustrikki, saab higiga hakkama!

9 NAHATÜÜPI JA NEILE KÕIGE SOBIVAMAD PÄEVAKREEMID

Näonaha klassifikatsioon on palju detailsem kui harjumuspärased kolm tüüpi – kuiv/normaalne/rasune nahk. Võttes arvesse naha vanust, vistrike esinemise sagedust, tundlikkust ja muid tegureid, koostasime erinevad näonaha kombinatsioonid ja otsisime neile sobivaimad päevakreemid.

Pärast päikese käes veedetud päeva hoolitse enda eest

Puhkepäev päikese käes on suurepärane ja teeb tuju heaks. Selle ideaalseks lõpetamiseks tuleb pärast päevitamist kasutada naha-, keha- ja heaolutooteid. Räägime nende kohta kõik olulise ning avaldame ka mõned kõige ajakohasemad jahutusnipid.

Mida räägib sinu lemmikhuulepulk sinu isiksuse kohta?

Loe, millised isikuomadused sinu huulepulga lemmiktoon sinu kohta avaldab.

Douglas täiendanud oma sortimenti 6 fantastiliste uudistoodetega!

Kellele küll ei meeldiks uudised ja üllatused? Ka sel kuul on Douglas täiendanud oma sortimenti fantastiliste uudistoodetega! Ole enesekindel – proovi uudistooteid koos meiega! 

Sinu päevitusjuhend

Kõik, mida sa peaksid teadma, et saada ilus ja tervislik nahatoon. Loe artiklit! 

Lõhnamaailma väljakutsed ehk kuidas leida ENDALE omast lõhna

Lõhnamaailmaga tutvumine on nagu reis imedemaale. Kuidas selle kõige seas mitte ära eksida ja leida just need lõhnad, mis Sulle meeldivad ja ka tõeliselt täiendavad Su isikupära? Loe edasi!