BLOG

IluKas siidist padjapüür on tõesti nahale ja juustele kasulik?

Nahaarstid ja tekstiilivaldkonna eksperdid avaldavad arvamust siidist padjapüüri eeliste kohta.

IluSmashbox päästis Becca kõige kuulsamad tooted, sealhulgas Champagne Popi

Olid ajad, kui pea ükski iluteemaline video Youtube‘is ei saanud ilma Becca Cosmeticsita. 2021. aastal teatas Austraalia kultuslik ilutoodete kaubamärk, etlõpetab 20 tegutsemisaasta järel tegevuse. Hea uudis neile, kes leinasid kaubamärgi kadumist: samal ajal kui teised soodsad [valgust peegeldava puudri] alternatiivid saavad oma ülesandega endiselt hästi hakkama, on Becca Champagne Pop tulnud, et jääda! Smashbox 

IluTutvustame: GLAMGLOW

See auhinnatud näomaskide kaubamärk on jätnud oma jälje ilumaalima, olles vallutanud nii naiste kui meeste südamed tõhusate toodetega, mida kiidavad taevani isegi suurimad staarid. Tutvu kaubamärgi populaarsemate toodetega, et saada aru, mis teeb Glam Glow‘st tähe Hollywoodi taevas. Loe lisaks

IluMis on päikesepõletus ja kuidas end selle eest kaitsta?

Nii mõnus on peale pikka talve ja jahedat kevadet lõpuks sooje päikesekiiri nautida. Kuid soovime sulle meelde tuletada, et liiga kaua otsese päikese käes viibides ja oma nahka piisava hoolitsuseta jättes, on suur oht saada päikesepõletus. See on tõsine nahaärritus, millel võib olla pikaajaline negatiivne mõju tervisele.

IluAstu MAC‘i kollektsiooniga Stranger Things tagurpidi maailma

Tähelepanu, kõik Stranger Thingsi fännid! Seoses neljanda ja ühtlasi viimase hooaja ilmumisega on Netflixi armastatud sari ühendanud jõud MAC‘iga, et luua meigikollektsioon, mis ei sarnane ühelegi varasemale – isegi telesarjale endale.

IluMeigitrendid, mida 2022. aasta suvel jälgida

Kui uskuda meie sotsiaalmeediat, on meik meie ellu kahtlemata tagasi tulnud. (Oli ka aeg!) Ja olenemata sellest, kas tahad välja näha eriti efektne või eelistad jääda loomuliku meigi juurde, pakub see suvi midagi kõigile. Hoia silm peal trendidel, mis meie ennustuste kohaselt on sel suvel eriti populaarsed, ja meigitoodetel, mis aitavad sul ajaga kaasas käia.

IluSuvine vananemisvastane nahahooldus – MILLEGA arvestada?

Uurimaks, milline on parim naha hooldamise viis suvel, pöördusime Biothermi nahahooldusspetsialisti Diana Lorenca ja Lancôme’i nahahooldusspetsialisti Kristine Lisovska poole, kes töötab iluvaldkonnas juba üle kahekümne aasta.

IluUUDIS: EISENBERGi lõhnakollektsioon HAPPINESS

Avasta EISENBERGi uusim lõhnakollektsioon HAPPINESS - kolm sooneutraalset lõhna, mis tähistavad elu. Tutvu parfüümidega ja loe nende lugu blogist

IluKuidas toonikut õigesti kasutada: nahahoolduseksperdid soovitavad kindlasti vältida neid viite viga

Näopuhastus on iga nahahooldusprotseduuri lahutamatu osa. Igapäevaelus me tihtipeale aga unustame sellise toote olemasolu nagu näotoonik. Miks peaks seda kasutama, millist kasu see annab ja milliseid vigu selle kasutamisel vältida? Loe edasi, et teada saada, mida me peaksime vältima nahahoolduse rituaalide läbiviimisel ja kuidas edukalt integreerida näotoonik oma näohooldusrituaali.

AlgusBillie Eilishi debüütlõhn EILISH

Billie Eilish tõestab, et kui kokku saavad kaks maailma – helide ja lõhnade maailm –, on tulemus üdini lummav. Grammyga pärjatud lauljatari esimene signatuurlõhn Eilish kätkeb endas tema muusika roiutavat sensuaalsust koos vanilli, sooja muskuse, kakao ja puidu nootidega mahalase mandariini ja suhkrustatud kroonlehtede taustal. Loe veel, et saada rohkem teada selle eksklusiivse lõhna kohta.