BLOG

Advendikalendri ideede aeg

Varahommikutel on juba kindaid vaja, seega ei ole talv enam kaugel. Ja kui talv on käes, pole kaugel ka jõulud. Loe meie blogi ja lähinädalatel suuname Sind samm-sammult rahulike jõuludeni, andes nõuandeid, kuidas teistele ja ennekõike endale rõõmu tuua! Millega alustada? Suurepärase ja rõõmsa traditsiooniga, mis kestab 24 päeva. Advendikalendriga.

Mida peaks lõhnade ostmisel teadma? 5 lõhnakategooriat ja nende erinevused

Kuidas lõhna valida? Kõige tõenäolisemalt lõhna koostise järgi, pöörates tähelepanu pakendile ja võib-olla ka kaubamärgile. Kuid kas tead, mida tähendavad lühendid EDP, EDT ja EDC? Toome lõhnakategooriatesse selgust!

Mida tähendab nišiparfüüm?

Konkreetset määratlust nišiparfüümil ei ole, kuid kõige populaarsem seletus on, et nišiparfüüme esindavad ettevõtted, mille peamine tegevusvaldkond on parfümeeria ning parfüümidel on kõrgem hind, parem kvaliteet, sõltumatus, suurem originaalsus ja väärtuslikud koostisosad.

Juhis õige lõhna leidmiseks

Lõhnad on loomingulise ja emotsionaalse maailma osaks. Need võivad mälestusi esile tuua sama lihtsalt nagu tolmuse fotoalbumi fotod. Parfüümid, nagu ka fotoalbum, kuuluvad teatud lõhnaperekonda, millega tutvudes leiad lihtsalt ja kiirelt endale kõige sobivamad. See lõhnakunst on lausa terve teadus. Toome päevavalgele lõhnade saladused, mille abil leiad kergemini endale kõige meeldivama lõhna.

Kuus parema une saladust

Magades inimese organism taastub ning just seetõttu on lisaks tervislikule toitumisele ja aktiivsele eluviisile väga oluline ka täisväärtuslik uni. Kvaliteetse une aluseks on õige ettevalmistus enne magamaminekut. Meditatsioon ja raamatu lugemine võivad aidata, kuid on veel paar tegevust, mis annavad kehale ja meelele signaali, et oled valmis magamaminekuks.

7 viga meigi tegemisel, mille tõttu näed tegelikust vanem välja.

Iga paari aasta tagant tuleks oma kosmeetikakott ja meigirituaalid üle vaadata samamoodi nagu riidekapi sisugi. Siin on just Sulle mõeldud sobivaima meigi tegemise lahendused ja soovitused! Pane meik enda kasuks tööle!

AlgusSAA KINGITUSEKS AASTANE TASUTA TARNE KUPONG!

Oleme varunud sulle erilise üllatuse – võimaluse saada TASUTA TARNE KUPONG TERVEKS AASTAKS e-poes Douglas.ee.

Kuidas seda saada? Loe edasi!

12 maitsvat toitu, mis parandavad su nahka

Ilu käib käsikäes tervisega, mistõttu on oluline pöörata tähelepanu sellele, et toiduained, mida tarbime, oleksid värsked ja toitainerikkad. Soovitame teile toiduaineid, mis mõjuvad eriti soodsalt nahale ning on kergesti ja kiiresti valmistatavad.

7 kuldset nõuannet näomaski kasutamisel

Näomask on tõhus ja eriti hellitav toode. Saa teada, kuidas maski kasutada, et saavutada sellega maksimaalne tulemus! 

Must-have-kosmeetikatooted sügiseses meigikotis.

5 naisetüüpi ja neile sobivaimad tooted igapäevaseks kasutamiseks. Loe lisa blogist!