BLOG

AlgusÜllatused brändidelt Biotherm ja Lancome.

AlgusÄrge unustage oma keha heaolu! Kuidas valida talveks vitamiine?

Talviste pimedate perioodide ajal tekib väsimus, samuti annab endast märku stress.  Selleks, et keha tunneks end reipana, võib oma igapäevast toitumist toetada abivahenditega nagu vitamiinid ja toidulisandid. Erinevate vitamiinide kombinatsioonide, teatud vitamiinide või multivitamiinide kasutamine ei aita mitte ainult ennetaval eesmärgil, vaid suudab ka immuunsüsteemi toetada ja aitab kauem säilitada nooruslikkust. Rohkem sellest, milliseid vitamiine talveperioodil valida.

AlgusParanda naha välimust keemilise koorimisega.

Mõte kanda nahale midagi sellist, mida iseloomustab sõna „hape”, võib tunduda veidi hirmutav, kuid tegelikult võivad nahahoolduses kasutatavad happed olla just see, mida nahk vajab. AHA ja BHA on ühed väga mõjusad happed – saa teada, millised on nende eelised!

AlgusUue aasta lubadus saada ilus ja särav välimus.

Lihtne ja tõhus plaan, kuidas säilitada ilusat nahka ja terveid juukseid kogu aasta jooksul. Loe Douglase soovitusi! 

Algus6 lihtsat viisi, kuidas aidata kehal pärast pühi taastuda.

Jõulu- ja uue aasta puhkus on möödas. Selline puhkus avaldab mõju ka meie nahale, kehale ja isegi meeleolule. Pakume välja kuus lihtsat viisi, mis taastavad keha ja vaimu harmoonia ning annavad hea välimuse ja enesetunde 2022. aasta vastu võtmiseks

Vahetult enne uut aastat.

Jõulude ja uue aasta vaheline aeg on veidi maagiline. Ühest küljest täidetud kiiruga, külaliste ja viimase hetke kohustuste ning pisivõlgadega, mida tuleb kustutada, et alustada uut aastat valgelt puhtalt lehelt. Teisest küljest aeg justkui peatub, tuleb teha kokkuvõte möödunud aastast, mõtiskleda saavutatu üle, seada uusi eesmärke. Samuti on see imede aeg.

Uue aasta lubadus - armastamine, hoolimine ja enda peale mõtlemine!

Uus aasta ja uued lubadused on muidugi väga olulised, kuid veel olulisem on mitte ainult lubada endale midagi, vaid tõepoolest püüda seatud eesmärke saavutada. Ammuta sellest blogiartiklist ideid ja inspiratsiooni, et uuel aastal seatud eesmärke päriselt saavutada ja tunda end suurepäraselt!

AlgusKuidas luua ilusaim pidulik jumestus?

Perepidude, jõulude ja uue aasta säravate pidustuste ajal toimub palju mitteigapäevaseid sündmusi. Proovi mitmeid erilisi meigiideid ja ole peoüritusteks valmis!

AlgusDOUGLASe meeskonna jõuluküsitluse kaustik

See ei ole saladus, et üle kõige armastame me sulle pühadetunnet tekitada! Meie suurim rahulolu on heaolu, rõõm ja erilised hetked endale, mida DOUGLASe kaupluste tooted suudavad pakkuda. Hellitamine, hoolitsemine, ergutamine. Võimalus end nendel pühadel eriliselt tunda. Aga seekord räägime vahelduseks, kuidas pühasid tähistame meie, kirju ja suurepärane DOUGLASe meeskond

AlgusKuidas saavutada loomulikult säravat ja nooruslikku nahka?

Küsi mis tahes iluhoolduse spetsialistilt ja saad vastuse: särava naha saladust ei avasta järjekordses uues valguspeegeldajate paletis. Nooruslik ja kaunis nahk tekib, ühendades õige nahahooldusrutiini, praktika ja kannatlikkuse.

Küsisime nahahoolduse ekspertidelt ja sotsiaalmeedias tegutsevatelt suunamudijatelt nõu särava ja noorusliku naha saamiseks, mis tõepoolest annab tulemusi nii pikas kui ka lühikeses perspektiivis, olenemata pühendumusest või oskuste tasemest. Loe edasi soovitusi ilusa naha saavutamiseks!