TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

BLOG

ElustiiliNÄOMASKID! Kõik, mida sa nende kohta teadma pead!

Milline on sinu maskikasutamise kogemus? Näomask on võimas ja eriliselt hellitav toode, mis võib anda tõhusa ning silmnähtava tulemuse. Loe edasi ja saa teada, kuidas maski valida ja kasutada, et sellest maksimaalset kasu saada ning tutvu Douglase kõige uuemate ja innovatiivsemate maskidega!

ElustiiliTOOGE PÄIKE OMA HINGE KAUBAMÄRGI RITUALS UUE SARJAGA THE RITUAL OF MEHR

Sari The Ritual of Mehr sisaldab tujutõstvaid tooteid, mis on mõeldud rõõmu ja õnnetunde toomiseks igapäevaellu. Päikese, ülima eluandja, ülistamiseks annab iga selle sarja toode positiivset energiat ja elurõõmu. 

ElustiiliNAISTE TUGEVUS ON ÜKSTEIST TOETADES SAAVUTADA MÕELDAMATUT

Mis teeb naised tugevaks? See on nende ilu, mis ärgitab neid olema toeks, olema alati kõrval, aitama, julgustama ja jagama seda väge kogu maailmaga. Ilu ühendab ja muudab neid mitte ainult suurepärasteks naisteks, vaid ka edukateks kaubamärgi loojateks ja ärijuhtideks. 

ElustiiliTOUS - ehetest inspireeritud lõhnad

See seiklus sai alguse Manresast 1920. aastal, pärast seda, kui Salvador Tous Blavi ja Teresa Ponsa Mas asutasid oma väikese kellassepatöökoja ning nende poeg Salvador ja tema naine Rosa Oriol viisid selle aastaid hiljem koos oma tütardega rahvusvahelisele areenile. See oli 2000. aastal, kui nad otsustasid ühendada jõud Trolezi perekonna ja Perfumes y Diseño grupiga (PYD), et hakata looma oma lõhnu.

AlgusGraveeri nimi lõhnaõlipudelile või meigitootele

24.02.-04.03.2021. pakub Douglas.ee e-pood Sulle võimalust muuta oma lõhnaõli või lemmik meigitoode isiklikumaks! GRAVEERI ENDA VÕI OMA LÄHEDASE NIMI tema lemmik ilutootele ja tee armas kingitus!

Rohkem infot meie kampaania tingimuste kohta leiad allolevas tutvustuses!

IluRipsmetuššide juhis: kuidas leida enda ripsmetele sobivaim ripsmetušš

Ideaalset ripsmetušši ei ole lihtne leida. Kõik ripsmed on erinevad, nagu ka ripsmetušid.

Kas teie ripsmed on liiga õhukesed, lühikesed või sirged? Kas ripsmetušš võiks seda muuta? Selgitame, mille poolest erinevad ripsmetuššide harjad, ja aitame leida ideaalse ripsmetuši teie ripsmetele.

ElustiiliSUHKUR on tervisliku naha vaenlane

Olgugi et suhkur on keha energiaallikas, on hästi teada, et see mõjutab meie keha ja tervist suurel määral alates ülekaalust ja ebameeldivast kehakujust kuni kõrge vererõhu ja diabeedini. Kuid kas olete kunagi selle peale tulnud, et ülemääraselt nn suhkrune keha on naha kõige hullem õudusunenägu?

ElustiiliThe Ordinary – kuus must have toodet

The Ordinary on populaarne nahahoolduse kaubamärk, mis on alates oma loomisest pidevalt kasvanud. Väga kvaliteetse koostisega, kuid samas mõistlike hindadega toodetega on The Ordinary nahahoolduse kaubamärk, mille keskne osa on nii teaduslik tootearendus kui ka loodus. 

ElustiiliMario Badescu Super Peptide seerum: õige lahendus kurdudele, kortsudele ja veetustumisele

Valem, mida ei olnud võimalik saladuses hoida! Selline on Mario Badescu Super Peptide seerum, mida pakuti esialgu ainult tellimuse alusel ettevõtte töötajatele ja pikaajalistele klientidele New Yorgi salongides. Pärast mitu kuud kestnud kasutamist ja tootesse armumist otsustati, et seda valemit ei saa saladuses hoida.

ElustiiliMIKRONÕELRAVI

Võimalik, et pelgalt sõna „nõelad“ kuulmisel muutuvad paljud meist ärevaks, kuid seekord pole muretsemiseks põhjust. Mikronõelravi (inglise keeles microneedling) on mitmekülgne ravi, mis on laialt levinud iluhoolduses ja pakub suuri eeliseid nahahoolduses. Räägime sulle lähemalt sellest imeliselt tõhusast nahahooldusmeetodist, mida saad ise teha ka kodus.