Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

BLOG

Skinlove by ARTEMIS kingib unelmate puhta naha

Punetus, ebapuhtused, läige? Stopp! Uus süsteemne hooldussari skinlove by ARTEMIS kingib teile klaari naha.

ElustiiliKuidas tunda end suurepäraselt ka sügishooajal? Kuus väärtuslikku nõuannet Douglaselt

Olgugi et igal inimesel on asjast oma arvamus, tuleb tõdeda, et sügishooaega peetakse Põhjamaades tihti kõige niiskamaks ja pimedamaks ajaks. Kuidas säilitada positiivset suhtumist ja tunda end suurepäraselt ajal, mil enamik ööpäeva tundidest tuleb veeta pimedas ja päikesekiiri nagu ei näekski? Loe edasi ja leia inspiratsiooni muutmaks sügis oma lemmikaastaajaks!  

ElustiiliSILMAPIIRKONNA KAITSEKS

Laialt on levinud arvamus, et nahka tuleb päikese eest kaitsta vaid suvel. Vale! Enneaegsete vananemistunnuste vältimiseks on vaja päikesekaitsekreemi kasutada terve aasta vältel.

ElustiiliNELI SAMMU HUULEPIIRKONNA HOOLDAMISEKS

Kui sa naeratad, on kõigi pilk suunatud sinu huultele. Selles piirkonnas olevad kortsukesed aga võivad panna sind tundma end ebamugavalt. Anname nõuandeid, kuidas kaitsta seda tundlikku piirkonda.

ElustiiliKuidas möödus Douglase Pink Weekendsale

Nüüdseks saame olla uhked meie valikusse kuuluva enam kui 150 kaubamärgi üle, millest suur osa on saadaval ainult Douglase e-poes.  Meie missiooniks on pakkuda iga ühele just seda, mis suudab igapäevaselt välja tuua iga meie kliendi individuaalse isiksuse.  

KaubamärgidAnastasia Beverly Hills

Nüüd on Sul Douglasest võimalik soetada ka Anastasia Beverly Hills suurepäraseid tooteid! Loe uut blogi ja valmistu uhketeks muutusteks! 

KaubamärgidKinetics jala SPAA

KINETICS on loonud luksusliku pediküüri SPAA sarja, mis lahendab tallaprobleemid, kasutades tervendava toimega koostisosi

KaubamärgidUrban Decay kaubamärgi uued tooted

Loe uut blogi sissekannet ja tutvu Urban Decay kaubamärgi Naked Ultraviolet Eyeshadow Palette lauvärvi paleti ning Lash Freak Mascara ripsmetuššiga. Avasta enda jaoks erksavärviline meik! 

IluTähistagem rahvusvahelist huulepulgapäeva!

Rahvuslik huulehulgapäev 29. juulil julgustab teid kandma oma parimat värvi. Mõne jaoks on huulepulk ainus meigitoode, mida nad kasutavad. Olgu siis puhas ja hele, tume või ere, 29. juuli on kõikide huulepulkade päev.

IluBronze like a goddess

Kui mõelda pruunistamisele, siis soovime omada pidevat päikesest paitatud kuldselt kumavat jumet. Kui te ei ole pruunistavate toodete kogenud kasutaja, võib olla keeruline neid õigesti peale kanda, kuid ausalt öeldes on see kiire võimalus tervisliku jume ja sära saavutamiseks. Seetõttu tegime selle teie jaoks lihtsaks ja koostasime hõlpsalt järgitava juhise: